aaa... no i co na to r00t i reszta moderacji?
jak któryś moderator uzna, że temat się nadaje do hyde, to proszę o przeniesienie- tam więcej ludu...
Mafi napisał(a):A nie uważasz, że zaprzeczasz sam sobie?
Niby się ze mną zgadzasz- czyli też Ci się to nie podoba, a sam z tego skorzystałeś... dziwne... to, że tu w ogóle piszesz i piszesz, że się ze mną zgadzasz... to sobie przeczy.
nir powonni notorycznie lamac regulaminu.
i niema gadania.
Flo_ napisał(a):
zgadzam sie ze jest dziura, zgadzam sie ze trzeba ją zabezpieczyc
Ale ona jest, ani administrator ani moderatorzy nie wniesli zadnych obiekcji zatem sytuacja wyglada tak jak wyglada
Pamietaj ze "glupi ten kto glupi robi" i wcale nie trzeba szukac hakow na takiego delikwenta, sam sie kiedys wylozy
Nawet jesli zostanie wprowadzona poprawka to nie moze dzialac wstecz, zatem uchowam sie
Jednak wyrazam publicznie nadzieje ze nie bedziemy sie klocic ani tutaj ani w ogole
Flo napisał(a):Jednak wyrazam publicznie nadzieje ze nie bedziemy sie klocic ani tutaj ani w ogole
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości