ostrzeżenia...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

ostrzeżenia...

Postprzez Mafi » piątek, 23 cze 2006, 12:50

Tak się od dłuższego czasu zastanawiam i ciekawi mnie też co myślą o tym pozostali... może tylko mnie to intryguje... No ale do rzeczy: niby miały się trochę zaostrzyć zasady panujące na forum, weszły ostrzeżenia i takie tam... no i po 3cim ostrzeżeniu użytkownik taki, miał mieć zablokowaną możliwość pisania... no i tu właśnie trochę to dziurawe jest. Bo dostanie taki ktoś trzecie ostrz. i co robi? zakłada sobie nowe konto... mało tego... nie wyciąga żadnych wniosków z poprzednich ostrzeżeń i robi dalej to samo co na poprzednim koncie... niektórzy są niereformowalni, wiem o tym no ale... trochę konsekwencji...

aaa... no i co na to r00t i reszta moderacji? :)

jak któryś moderator uzna, że temat się nadaje do hyde, to proszę o przeniesienie- tam więcej ludu...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo_ » piątek, 23 cze 2006, 13:26

zgadzam sie z Mafi
Flo_
 

Postprzez Flo_ » piątek, 23 cze 2006, 13:30

ewidentna dziura w forum, powninno sie skutecznie blokowac IP. Kto skorzystal ten skorzystal :)
Flo_
 

Postprzez Mafi » piątek, 23 cze 2006, 13:38

A nie uważasz, że zaprzeczasz sam sobie?

Niby się ze mną zgadzasz- czyli też Ci się to nie podoba, a sam z tego skorzystałeś... dziwne... to, że tu w ogóle piszesz i piszesz, że się ze mną zgadzasz... to sobie przeczy.
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo_ » piątek, 23 cze 2006, 13:43

Mafi napisał(a):A nie uważasz, że zaprzeczasz sam sobie?

Niby się ze mną zgadzasz- czyli też Ci się to nie podoba, a sam z tego skorzystałeś... dziwne... to, że tu w ogóle piszesz i piszesz, że się ze mną zgadzasz... to sobie przeczy.


zgadzam sie ze jest dziura, zgadzam sie ze trzeba ją zabezpieczyc

Ale ona jest, ani administrator ani moderatorzy nie wniesli zadnych obiekcji zatem sytuacja wyglada tak jak wyglada

Pamietaj ze "glupi ten kto glupi robi" i wcale nie trzeba szukac hakow na takiego delikwenta, sam sie kiedys wylozy

Nawet jesli zostanie wprowadzona poprawka to nie moze dzialac wstecz, zatem uchowam sie :)

Jednak wyrazam publicznie nadzieje ze nie bedziemy sie klocic ani tutaj ani w ogole
Flo_
 

Postprzez Draxter » piątek, 23 cze 2006, 13:47

No dokladnie a poniewaz niektorzy sa nierefolmowalni ;) nir powonni notorycznie lamac regulaminu.

Nieoficjalnie pisze sie ze "Admin ma zawsze racje" i ten kolejny pkt ;) i niema gadania.
Blokada calkowita az delikwent zmieni postepowanie.
Avatar użytkownika
Draxter
Rozgrzewa się
 
Posty: 15
Dołączył(a): środa, 11 cze 2003, 22:00

Postprzez j0shu4 » piątek, 23 cze 2006, 13:49

jakis pomysl na NEO ?
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo_ » piątek, 23 cze 2006, 13:50

j0shu4 napisał(a):jakis pomysl na NEO ?


mysle ze wystarczy poszperac na forum przema, na bank maja na to spsooby
Flo_
 

Postprzez Flo_ » piątek, 23 cze 2006, 13:52

skorp!on napisał(a):Jedyny sposób to aktywacja konta przez admina.


dodatkowa robota dla admina a i ludzie sie zniecheca bo beda musieli czekac czasem dluzszy czas jak admin na studia wyruszy :)
Flo_
 

Postprzez Mafi » piątek, 23 cze 2006, 13:52

Flo_ napisał(a):
zgadzam sie ze jest dziura, zgadzam sie ze trzeba ją zabezpieczyc

Ale ona jest, ani administrator ani moderatorzy nie wniesli zadnych obiekcji zatem sytuacja wyglada tak jak wyglada

Pamietaj ze "glupi ten kto glupi robi" i wcale nie trzeba szukac hakow na takiego delikwenta, sam sie kiedys wylozy

Nawet jesli zostanie wprowadzona poprawka to nie moze dzialac wstecz, zatem uchowam sie :)

Jednak wyrazam publicznie nadzieje ze nie bedziemy sie klocic ani tutaj ani w ogole

Ale po co tak filozofujesz?

Flo, trzepakiem nie jesteś, chyba wiesz, że w największej mierze tyczyło się to Ciebie, prawda? Niczego się nie nauczyłeś ani nie wyciągnąłeś wniosków z poprzednich ostrzeżeń. Prowokujesz mnie, nie wiem po co, ale to robisz i sobie zaprzeczaj jak masz ochotę, oboje dobrze wiemy jak jest. Żebyś Ty jeszcze się czegoś nauczył, to bym się nie przeczepiła, ale robisz to samo co robiłeś.

I nie wyskakuj mi z takimi tekstami:
Flo napisał(a):Jednak wyrazam publicznie nadzieje ze nie bedziemy sie klocic ani tutaj ani w ogole

bo mnie strzela od tego Twojego fałszywego tonu. dobrze wiesz, że będziesz robił to co robisz. chyba oboje mamy na siebie alergię.
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Draxter » piątek, 23 cze 2006, 13:53

skorp!on napisał(a):Jedyny sposób to aktywacja konta przez admina.
Skuteczne ale niestety nie dla admin-a - dodatkowa praca :( (czas).
Avatar użytkownika
Draxter
Rozgrzewa się
 
Posty: 15
Dołączył(a): środa, 11 cze 2003, 22:00

Postprzez Flo_ » piątek, 23 cze 2006, 13:55

Jednak wyrazam publicznie nadzieje ze nie bedziemy sie klocic ani tutaj ani w ogole
Flo_
 

Postprzez j0shu4 » piątek, 23 cze 2006, 13:58

moze nei zauwazyles mozliwosci edycji wlasnmych postow ?
ps. kiedys message board dostepny byl tylko dla userow tkk
wcale nie glupi pomysl tylko co na to wlasciciele neo itd ?
choc akurat dla nich zostalaby furtka trzeciego poziomu
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości