Mundial 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Roman » wtorek, 20 cze 2006, 17:55

to był jak dotąd najnudniejszy mecz mundialu

Bosacki zapisał się w historii polskiej piłki

Rasiak w pięć minut siał więcej zamętu niż Żurawski przez całą pierwszą połowę

Paweł Janas musi odejść!

mam nadzieję, że dzisiaj Szwedzi przedłużą tę passę z Anglikami (nie przegrali z nimi od 1968)
i Anglia-Niemcy w 1/8 (i oby Angole do domu, bo badziewnie grają)
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo_ » wtorek, 20 cze 2006, 18:04

Roman napisał(a):to był jak dotąd najnudniejszy mecz mundialu



nie ogladales wszystkich
Flo_
 

Postprzez Roman » wtorek, 20 cze 2006, 18:18

no może Japonia-Chorwacja był równie zajmujący

ale nasz był zdecydowanie najwolniejszy - może jakieś 20 lat temu to by przeszło

Natomiast Hiszpanie twierdzą, że Nostradamus przepowiedział im w tym roku triumf
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Demurrer » wtorek, 20 cze 2006, 19:26

Najnudniejszy mecz tych mistrzostw. Polacy grali z najsłabszym zespołem mundialu i pokazali, że mają głęboko kibiców. Za postawę na boisku, a raczej za snucie się po nim, powinni dostać dożywotni zakaz bycia powoływanym do kadry (z kilkoma może wyjątkami). :x
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez ewe » środa, 21 cze 2006, 08:45

Brak naszym motywacji . Już myślą o kontraktach ,reklamach . Lenie ,tacy jak ja, ale za co im tyle płacą ?
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez ewe » środa, 21 cze 2006, 08:48

P.S. Ale za to wesoło było przed ratuszem, kibice jak zwykle najlepsi
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Tonic » środa, 21 cze 2006, 12:00

Dzis zapowiada się jeden z klasyków ( choc na tym Mundialu 80% meczow jest na arcywysokim poziomie) Holandia- Argentyna!! Tylko,ze Marco van Basten zdecydował się wystawić rezerwowy skład, no ale zobaczymy....Portugalia-Meksyk tez moga dostarczyc duzo emocji, gdyby Meksyk przegral a Angola wygra z Iranem to....Angola wejdzie do 1/8 finalu!!! No nic od 16ej znów pełno wrażeń......
Tonic
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 23 maja 2006, 12:53

Postprzez Mafi » środa, 21 cze 2006, 23:39

o [beeep]... jaki powalony łańcuszek właśnie dostałam... i to od kolesia, którego nie znam. Podłącza mi się taki- wysyła takie badziewko i uważa, że to śmieszne... o nie nie... aż wam wkleję. Chociaż pewnie do was doszło wcześniej... wymiękłam...

Trwaja poszukiwania nowego napisu na autokar naszej reprezentacji! Oto dotychczasowe propozycje:
-Tragiczni ale komiczni.
> - My tylko przejazdem.
> - 280 koni i 24 osly.
> - Autobus turystyczny.
> - Walczylismy jak nigdy. Przegralismy jak zawsze.
> - Prawie jak druzyna.
> - Szybcy i wsciekli.
> - Kolko wedkarskie.
> - Nie strzelac, bo moze dostac niewinnykierowca!
> - Polakom gratulujemy autobusu.
> - Latajacy cyrk Pawla Janasa.
> - Handel obwozny - gipsowe krasnale.
> - Komu punkty, komu? Bo jedziem do domu.
> - Przewoz pracownikow: Niemcy - Polska.
> - Nas nie dogoniat!
> - Nam strzelac nie kazano.
> - Szukamy pracy przy szparagach.
> - Poszukiwacze zaginionej bramki.
> - Lasy Panstwowe sp. z o.o.
> - Oboz wedrowny.
> - Druzyna Actimela.
> - Zjazd do zajezdni.
> - Fundacja Jolanty Kwasniewskiej "Dzieci Niczyje".
> - Powered by PZPN.
> - Domowe Przedszkole
> - Jaki sponsor taka gra - TP SA

very funny... naprawdę...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez qrczak » środa, 21 cze 2006, 23:55

- My tylko przejazdem.
- Latajacy cyrk Pawla Janasa.
- Poszukiwacze zaginionej bramki.


Mnie tam się te podobają. :lol:
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Mafi » środa, 21 cze 2006, 23:56

qrczak napisał(a):
- My tylko przejazdem.
- Latajacy cyrk Pawla Janasa.
- Poszukiwacze zaginionej bramki.


Mnie tam się te podobają. :lol:

No dobra... może i trochę śmieszą... no ale... kurde noo... ehh...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez qrczak » czwartek, 22 cze 2006, 00:01

Mafi napisał(a):
qrczak napisał(a):
- My tylko przejazdem.
- Latajacy cyrk Pawla Janasa.
- Poszukiwacze zaginionej bramki.


Mnie tam się te podobają. :lol:

No dobra... może i trochę śmieszą... no ale... kurde noo... ehh...


Widzisz nie ma się co za mocno przejmować. Większość naszego narodu, razem z piłkarzami dała się nakręcić dziennikarzom. Wystarczyło spojrzeć realnie i wiadomo było, że nasza reprezentacja nie wyjdzie z grupy, zwłaszcza po powołaniach i po meczu z Kolumbia było to widać.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości