przez Mafi » środa, 21 cze 2006, 23:39
o [beeep]... jaki powalony łańcuszek właśnie dostałam... i to od kolesia, którego nie znam. Podłącza mi się taki- wysyła takie badziewko i uważa, że to śmieszne... o nie nie... aż wam wkleję. Chociaż pewnie do was doszło wcześniej... wymiękłam...
Trwaja poszukiwania nowego napisu na autokar naszej reprezentacji! Oto dotychczasowe propozycje:
-Tragiczni ale komiczni.
> - My tylko przejazdem.
> - 280 koni i 24 osly.
> - Autobus turystyczny.
> - Walczylismy jak nigdy. Przegralismy jak zawsze.
> - Prawie jak druzyna.
> - Szybcy i wsciekli.
> - Kolko wedkarskie.
> - Nie strzelac, bo moze dostac niewinnykierowca!
> - Polakom gratulujemy autobusu.
> - Latajacy cyrk Pawla Janasa.
> - Handel obwozny - gipsowe krasnale.
> - Komu punkty, komu? Bo jedziem do domu.
> - Przewoz pracownikow: Niemcy - Polska.
> - Nas nie dogoniat!
> - Nam strzelac nie kazano.
> - Szukamy pracy przy szparagach.
> - Poszukiwacze zaginionej bramki.
> - Lasy Panstwowe sp. z o.o.
> - Oboz wedrowny.
> - Druzyna Actimela.
> - Zjazd do zajezdni.
> - Fundacja Jolanty Kwasniewskiej "Dzieci Niczyje".
> - Powered by PZPN.
> - Domowe Przedszkole
> - Jaki sponsor taka gra - TP SA
very funny... naprawdę...