Flo napisał(a):qrczak napisał(a):Ja tam myślę, że Ekwador. Skoro juz z nimi przegraliśmy to niech zdobędą mistrzostwo świata. Wtedy będziemy mogli powiedzieć, że przegrać z mistrzem to nie wstyd, a do rangi symbolu urośnie nasze zwycięstwo z nimi w deszczu. Echhh jak na mistrzostwach z Niemcami.
parking Ci nie sluzy
Flo_ napisał(a):fern napisał(a):Hornet napisał(a):Ekwador jest słaby. Pewnie będą najsłabszą drużyną w fazie pucharowej.
Mielibyć też najsłabszą drużyną w naszej grupie
Kostaryka mialabyc najslabsza i byla. Ekwador nie ma zadnych szans z Angolami
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości