'Czarny koń' Mundialu.

Wszystko co dotyczy sportu na różnych szczeblach, od światowego do podwórkowego. Jeżeli masz ciekawe informacje i chcesz się nimi podzielić - to właśnie tutaj możesz o tym napisać.

Postprzez Roman » wtorek, 13 cze 2006, 09:29

toż ja wiem, że Czesi to nie żaden Trynidad, ale wśród głównych faworytów się ich nie wymienia - nie mają takiej siły medialnej jak Argentyna, Francja, czy Anglia
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez qrczak » wtorek, 13 cze 2006, 17:38

Flo napisał(a):
qrczak napisał(a):Ja tam myślę, że Ekwador. Skoro juz z nimi przegraliśmy to niech zdobędą mistrzostwo świata. Wtedy będziemy mogli powiedzieć, że przegrać z mistrzem to nie wstyd, a do rangi symbolu urośnie nasze zwycięstwo z nimi w deszczu. Echhh jak na mistrzostwach z Niemcami. :lol:


parking Ci nie sluzy :)


Jaki parking :?:

A tak na temat, to faktycznie fajnie by było jakby Czesi zdrowo namieszali. I oni raczej mogą namieszać.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo_ » środa, 21 cze 2006, 13:27

i co teraz myslicie o czarnychy koniach? Mysle imho ze Ghana ni dy rydy, moze Ukraina :D
Flo_
 

Postprzez fern » środa, 21 cze 2006, 16:11

Hornet napisał(a):Ekwador jest słaby. Pewnie będą najsłabszą drużyną w fazie pucharowej.


Mielibyć też najsłabszą drużyną w naszej grupie :shock:
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez Flo_ » środa, 21 cze 2006, 16:56

fern napisał(a):
Hornet napisał(a):Ekwador jest słaby. Pewnie będą najsłabszą drużyną w fazie pucharowej.


Mielibyć też najsłabszą drużyną w naszej grupie :shock:


Kostaryka mialabyc najslabsza i byla. Ekwador nie ma zadnych szans z Angolami
Flo_
 

Postprzez qrczak » czwartek, 22 cze 2006, 00:03

Flo_ napisał(a):
fern napisał(a):
Hornet napisał(a):Ekwador jest słaby. Pewnie będą najsłabszą drużyną w fazie pucharowej.


Mielibyć też najsłabszą drużyną w naszej grupie :shock:


Kostaryka mialabyc najslabsza i byla. Ekwador nie ma zadnych szans z Angolami


My mieliśmy z Ekwadorem też łatwo wygrać. Wiemy jak się skończyło.
Fakt faktem nie ma co porównywać Polski do Anglii.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo_ » czwartek, 22 cze 2006, 07:16

Niemcy ich zdemolowali, Anglicy zrobia to samo
Flo_
 

Postprzez Roman » czwartek, 22 cze 2006, 07:45

jeszcze tylko zostały Ghana i Australia, ewentualnie odrodzona Ukraina

myślę, że "czarnego konia" będzie się upatrywać w drużynach, które miały nie wyjść poza ćwierćfinał (jakaś Portugalia czy co)

jeśli szukamy "czarnego konia", to Francji należy się tytuł "konia wyblakłego" - tacy piłkarze, w tylu reklamach grają, a na boisku szit
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo_ » czwartek, 22 cze 2006, 10:31

no Francja jest zenujaca. Stawiam na Togo w meczu z nimi
Flo_
 

Postprzez Flo_ » piątek, 23 cze 2006, 23:23

oj boje sie fantastycznej Australii, szczegolnie ze graja z ukochana Italia
Flo_
 

Poprzednia strona

Powrót do :: sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości