Martius napisał(a):polski syndrom złodziejstwa
nie uogolniaj i nie przesadzaj.....czujesz sie zlodziejem?pewnie nie. a polakiem jestes?jestes.
nie ma to jak szufladkowanie
ewe napisał(a):james napisał(a):racja..nie wszyscy kradna zbyt impulsywnie napisalem![]()
ale lasic sie na flage narodowa??to juz gruba przesada!!!gdybym wiedzial kto to zrobil i dorwal go odrazu po meczu to ciezko by byloszczegolnie ze nerwy stargane byly podwojnie
chciałoby ci sie gonić ,lepiej skoczyć do Netto i kupic drugą za 3zł ,a przy okazji piwko .

voodoo3500 napisał(a):sam czyn kradzieży jest obrzydliwy bez względu na to kto i co kradnie ale takie małe pytanko czy ta flaga to była prawdziwa flaga państwowa czy tylko ścierka od Tyskie udająca ją (nawet Amerykanie nie umieściliby reklamy na własnej fladze)

james napisał(a):krotka historia....z przyjaciolmi ogladalem mecz polska niemcy...na balkonie (parter)wywiesilismy flage...co sie okazalo??flagi nie ma??jak mozna ukrasc narodowa flage? co za chamstwo?bez komentarza....
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości