polacy zlodzieje??teraz juz sie z tym zgadzam....:/

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez MeYa » piątek, 16 cze 2006, 10:25

Martius napisał(a):polski syndrom złodziejstwa :D


nie uogolniaj i nie przesadzaj.....czujesz sie zlodziejem?pewnie nie. a polakiem jestes?jestes.

nie ma to jak szufladkowanie
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Flo_ » piątek, 16 cze 2006, 11:01

ewe napisał(a):
james napisał(a):racja..nie wszyscy kradna zbyt impulsywnie napisalem :wink:
ale lasic sie na flage narodowa??to juz gruba przesada!!!gdybym wiedzial kto to zrobil i dorwal go odrazu po meczu to ciezko by bylo :wink: szczegolnie ze nerwy stargane byly podwojnie :twisted:


chciałoby ci sie gonić ,lepiej skoczyć do Netto i kupic drugą za 3zł ,a przy okazji piwko .


to w netto byly flagi? :lol: :lol: :lol:
Flo_
 

Postprzez voodoo3500 » piątek, 16 cze 2006, 21:02

sam czyn kradzieży jest obrzydliwy bez względu na to kto i co kradnie ale takie małe pytanko czy ta flaga to była prawdziwa flaga państwowa czy tylko ścierka od Tyskie udająca ją (nawet Amerykanie nie umieściliby reklamy na własnej fladze)
Avatar użytkownika
voodoo3500
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): sobota, 4 wrz 2004, 20:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » piątek, 16 cze 2006, 21:07

voodoo3500 napisał(a):sam czyn kradzieży jest obrzydliwy bez względu na to kto i co kradnie ale takie małe pytanko czy ta flaga to była prawdziwa flaga państwowa czy tylko ścierka od Tyskie udająca ją (nawet Amerykanie nie umieściliby reklamy na własnej fladze)

nie bez powodu również mówi się, że POLAK POTRAFI! 8)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Re: polacy zlodzieje??teraz juz sie z tym zgadzam....:/

Postprzez Purple Rose » niedziela, 18 cze 2006, 15:05

james napisał(a):krotka historia....z przyjaciolmi ogladalem mecz polska niemcy...na balkonie (parter)wywiesilismy flage...co sie okazalo??flagi nie ma??jak mozna ukrasc narodowa flage? co za chamstwo?bez komentarza....:/


Zdarzaja sie takie przypadki ... no ale cóż. ... nie zastopuje się kradzieży ...
A nie zgadzam się z tematem twojego postu ... nie wszyscy Polacy są złodziejami !
Avatar użytkownika
Purple Rose
Rozgrzewa się
 
Posty: 21
Dołączył(a): niedziela, 18 cze 2006, 14:57

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości