Mundial 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Flo_ » czwartek, 15 cze 2006, 15:58

Martius napisał(a)::mg:
anglia - ekwador obstawiam na ekwador :twisted:


utopia, postaw 100zl to Ci uwierze :lol:
Flo_
 

Postprzez Mafi » czwartek, 15 cze 2006, 16:12

No i dupa noo...

Kurczę, ja żałuję tylko, że nasi się tak późno obudzili- na meczu z Niemcami dopiero...

ehh... nawet nie będę pisać, że mogło to wszystko inaczej wyglądać...

Mam tylko nadzieję, że w ostatnim meczu pokażą się z dobrej strony i że umieją grać w piłkę- oby pokazali najwyższą klasę...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Roman » czwartek, 15 cze 2006, 16:21

McCool - z tego co piszesz o "duchu walki" wynika, że w jakichkolwiek rozgrywkach powinno grać najwyżej 4-5 najlepszych ekip, bo po co mają rywalizować pozostałe (w domyśle tak słabe jak Polska, Togo czy... San Marino), skoro najpewniej przegrają. Tak Nie Jest. Teraz to taki płacz, że po co Polacy jechali na mistrzostwa, skoro grają tam lepsze drużyny od nich.

Ekwador? Ekwador polegnie przy pierwszym rywalu, który zrobi im pressing. Przy pierwszym, który trafi w bramkę Mory.

Kostaryka grała jak ekipy, które można oglądać jak Polsat puszcza mecze z 1974 - ekipy, które rozbiliśmy - grali wolno, krzywo, koronkowo, bezkontaktowo - myślałem przed mundialem, że są lepsi od Ekwadoru (no bo te Andy)

Byle nie wyjechać z mundialu bez strzelonej bramki

Niemieckie media mówią, że nas będzie po Janasie Kasperczak prowadził
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ewe » czwartek, 15 cze 2006, 16:25

Ale jestem zdziwiony ,ze jest tak spokojnie ,żadnych rozrób ,same drobnostki . Zresztą jak sie zobaczy niemiecką Policję w pełnym rynsztunku , to nic dziwnego
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Martius » czwartek, 15 cze 2006, 16:25

Flo_ napisał(a):
Martius napisał(a)::mg:
anglia - ekwador obstawiam na ekwador :twisted:


utopia, postaw 100zl to Ci uwierze :lol:

100 nie ale z 20 napewno postawie :twisted:
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Roman » czwartek, 15 cze 2006, 16:33

ewe napisał(a):Ale jestem zdziwiony ,ze jest tak spokojnie ,żadnych rozrób ,same drobnostki . Zresztą jak sie zobaczy niemiecką Policję w pełnym rynsztunku , to nic dziwnego


bo Polacy nie taka hołota jak się wydaje
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Mafi » czwartek, 15 cze 2006, 16:34

Martius napisał(a):
Flo_ napisał(a):
Martius napisał(a)::mg:
anglia - ekwador obstawiam na ekwador :twisted:


utopia, postaw 100zl to Ci uwierze :lol:

100 nie ale z 20 napewno postawie :twisted:

No to się lekko zdziwisz... :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo_ » czwartek, 15 cze 2006, 16:40

Martius napisał(a):
Flo_ napisał(a):
Martius napisał(a)::mg:
anglia - ekwador obstawiam na ekwador :twisted:


utopia, postaw 100zl to Ci uwierze :lol:

100 nie ale z 20 napewno postawie :twisted:


chetnie zobacze ten kupon
Flo_
 

Postprzez Martius » czwartek, 15 cze 2006, 18:07

Mafi napisał(a):
Martius napisał(a):
Flo_ napisał(a):
Martius napisał(a)::mg:
anglia - ekwador obstawiam na ekwador :twisted:


utopia, postaw 100zl to Ci uwierze :lol:

100 nie ale z 20 napewno postawie :twisted:

No to się lekko zdziwisz... :twisted: :twisted:


lekko tzn ... prosze o rozwiniecie wyzej zacytowanej wypowiedzi
Ostatnio edytowano czwartek, 15 cze 2006, 18:15 przez Martius, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Flo_ » czwartek, 15 cze 2006, 18:08

Martius napisał(a):
Mafi napisał(a):
Martius napisał(a):
Flo_ napisał(a):
Martius napisał(a)::mg:
anglia - ekwador obstawiam na ekwador :twisted:


utopia, postaw 100zl to Ci uwierze :lol:

100 nie ale z 20 napewno postawie :twisted:

No to się lekko zdziwisz... :twisted: :twisted:


lekko to znaczy tzn ... prosze o rozwiniecie wyzej zacytowanej wypowiedzi


moze ja rozwine, pozegnaj sie czule z dymi dwoma dychami :lol:
Flo_
 

Postprzez Martius » czwartek, 15 cze 2006, 18:16

:twisted:
troszke zejde z tematu
anglicy nie daja rady hyhy moga miec pozamiatane :twisted:
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Mafi » czwartek, 15 cze 2006, 18:28

Już rozwijam...

Znaczy, że: Anglia wygra z Ekwadorem, bądź jak wolisz Ekwador przegra z Anglią...

oczywiście moje zdanie...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo_ » czwartek, 15 cze 2006, 19:22

komentatorzy i ich teksty haha

klik
Flo_
 

Postprzez Flo_ » czwartek, 15 cze 2006, 19:24

"Przeciągnął się Sven Goran Eriksson po szpakowatych włosach. Ma tak wielkie powodzenie u kobiet, że a angielskiej federacji zastanawiają się czy nie zatrudnić sekretarzy zamiast sekretarek" - Andrzej Janisz, Polskie Radio


:lol: :lol: :lol: :lol:
Flo_
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości