Mundial 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez McCool » czwartek, 15 cze 2006, 14:11

Flo_ napisał(a):Irlandia PLn tez wierzyla i wygrala z Anglia

Tylko to nie były Mistrzostwa Świata. Polacy przeciez też pokonali Ekwador :lol:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Flo_ » czwartek, 15 cze 2006, 14:12

McCool napisał(a):
Flo_ napisał(a):Irlandia PLn tez wierzyla i wygrala z Anglia

Tylko to nie były Mistrzostwa Świata. Polacy przeciez też pokonali Ekwador :lol:


el MS to malo? Tam tez sie gra o stawke. Szczegolnie ze mecze na Wyspach to swieta wojna
Flo_
 

Postprzez McCool » czwartek, 15 cze 2006, 14:39

Flo_ napisał(a):
McCool napisał(a):
Flo_ napisał(a):Irlandia PLn tez wierzyla i wygrala z Anglia

Tylko to nie były Mistrzostwa Świata. Polacy przeciez też pokonali Ekwador :lol:


el MS to malo? Tam tez sie gra o stawke. Szczegolnie ze mecze na Wyspach to swieta wojna

Teraz też wierzyliśmy (ba, wiedzieliśmy to) że wygramy z Ekwadorem, ale jakoś nie wyszło. Wiara nie zwycięża pojedynków. Spójrz jak zagraliśmy z Ekwadorem a jak z Niemcami. Niby ta sama drużyna, ten sam skład i trener ten sam, a zupełnie inna gra. Gdyby w oba mecze nasi włożyli tyle samo trudu, poświęcenia i determinacji, to zapewne pierwszy wynik byłby zupełnie inny.

A Anglicy widocznie zlekceważyli przeciwnika. Nie oglądałem tego meczu.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Flo_ » czwartek, 15 cze 2006, 14:46

lekcewazenie to jedno a wiara we wlasne umejetnosci drugie.

Co to bylby za sport gdyby druzyna wychodzac na boisko gralaby bez wiary w zwyciestwo? Po co wtedy w ogole wychodzic i glowe zawracac?

Dlatego tez nie rozumiem tego

Kod: Zaznacz cały
Kwestia jednak jest taka, że jak wyjdą, to nie dość że nie będzie to wyraz ducha walki przełożonego w sukces a fuks i szczęście, które i tak już chyba po meczu z Niemcami się wyczerpało, [b]to na dodatek w 1/8 już będą sami najlepsi[/b]. [b]To tak jakby San Marino miało wierzyć że wygra z Anglikami [/b]



Co z tego ze najlepsi? Myslisz ze jak taki Trynidad wszedlby do 1/8 to tez poddalby sie tam bez walki? Albo Togo, Angola czy Ekwador?

Myslisz ze pilkarze San Marino wychodza na swoje mecze bez wiary w walke o zywciestwo? Pamietasz mecz Azerbejdzan - Polska? Azerbejdzan mial przegrac sromotnie a zremisowali z nami 1:1, a kilka miesiecy pozniej wygrali ze Szwajcaria 1:0
Flo_
 

Postprzez McCool » czwartek, 15 cze 2006, 14:59

Wiara to słowo abstrakcyjne. Warte jest tyle, co zeszłoroczny śnieg. Drużyny, które wygrywają, wygrywają umiejętnościami, poświęceniem, determinacją, ale i błędami przeciwników i zlekceważeniem przez nich drużyny przeciwnej.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Flo_ » czwartek, 15 cze 2006, 15:01

McCool napisał(a):Wiara to słowo abstrakcyjne. Warte jest tyle, co zeszłoroczny śnieg. Drużyny, które wygrywają, wygrywają umiejętnościami, poświęceniem, determinacją, ale i błędami przeciwników i zlekceważeniem przez nich drużyny przeciwnej.


wiara we wlasne umiejetnosci...wiara w zwyciestwo
Flo_
 

Postprzez McCool » czwartek, 15 cze 2006, 15:16

To nie wiara w zwycięstwo weryfikuje umiejętności drużyny, ale umiejętności weryfikują tę wiarę. I stąd wynikają teksty typu "Irlandia PLn tez wierzyla i wygrala z Anglia".
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez ewe » czwartek, 15 cze 2006, 15:33

Nie potrzeba żadnej nadziei ,wiary ani nie można liczyć na szczęście /na drapane / trzeba być po prostu dobrym a nawet lepszym i o tym wiedzieć
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez McCool » czwartek, 15 cze 2006, 15:42

ewe napisał(a):Nie potrzeba żadnej nadziei ,wiary ani nie można liczyć na szczęście /na drapane / trzeba być po prostu dobrym a nawet lepszym i o tym wiedzieć

Dokładnie.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Flo_ » czwartek, 15 cze 2006, 15:48

czyli wg Was idac na przyklad na wojne, bez wiary w zwyciestwo, bez dobrego morale mozna wygrac? :lol:


Nie no, musze przyznac ze to przelomowe myslenie :lol:
Flo_
 

Postprzez ewe » czwartek, 15 cze 2006, 15:49

Przerąbałem stówkę na naszych .NA JAKIM MECZU ODBIĆ ? to juz jest pytanie .
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Flo_ » czwartek, 15 cze 2006, 15:49

ewe napisał(a):Przerąbałem stówkę na naszych .NA JAKIM MECZU ODBIĆ ? to juz jest pytanie .


na Holandii i Argentynie
Flo_
 

Postprzez Martius » czwartek, 15 cze 2006, 15:55

:twisted:
no to kurcze czarny kon ? ekwador ? :twisted:
wygraja z niemcami :twisted:
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Flo_ » czwartek, 15 cze 2006, 15:56

Martius napisał(a)::twisted:
no to kurcze czarny kon ? ekwador ? :twisted:
wygraja z niemcami :twisted:


skoncza na 1/8 z Anglikami
Flo_
 

Postprzez Martius » czwartek, 15 cze 2006, 15:58

:mg:
anglia - ekwador obstawiam na ekwador :twisted:
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości