Flo_ napisał(a):Irlandia PLn tez wierzyla i wygrala z Anglia
Tylko to nie były Mistrzostwa Świata. Polacy przeciez też pokonali Ekwador

Flo_ napisał(a):McCool napisał(a):Flo_ napisał(a):Irlandia PLn tez wierzyla i wygrala z Anglia
Tylko to nie były Mistrzostwa Świata. Polacy przeciez też pokonali Ekwador
el MS to malo? Tam tez sie gra o stawke. Szczegolnie ze mecze na Wyspach to swieta wojna
Kwestia jednak jest taka, że jak wyjdą, to nie dość że nie będzie to wyraz ducha walki przełożonego w sukces a fuks i szczęście, które i tak już chyba po meczu z Niemcami się wyczerpało, [b]to na dodatek w 1/8 już będą sami najlepsi[/b]. [b]To tak jakby San Marino miało wierzyć że wygra z Anglikami [/b]Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 11 gości