polacy zlodzieje??teraz juz sie z tym zgadzam....:/

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Peny » czwartek, 15 cze 2006, 14:23

Flo_ napisał(a):
McCool napisał(a):Słyszałem że Marokańczycy to także okropni złodzieje :lol:

tylko co by tu robił Marokańczyk :lol:


a jakies dowody, argumenty na to ze narod marokanski to zlodzieje?

STEREOTYP
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Flo_ » czwartek, 15 cze 2006, 14:25

Peny napisał(a):
Flo_ napisał(a):
McCool napisał(a):Słyszałem że Marokańczycy to także okropni złodzieje :lol:

tylko co by tu robił Marokańczyk :lol:


a jakies dowody, argumenty na to ze narod marokanski to zlodzieje?

STEREOTYP


a to mi nic nie mowi, niech sie wysili i opowie dlaczego wg niego panuje takie stwierdzenie. Jesli to stereotyp - niech powie skad sie wzial
Flo_
 

Postprzez McCool » czwartek, 15 cze 2006, 14:41

Flo_ napisał(a):
McCool napisał(a):Słyszałem że Marokańczycy to także okropni złodzieje :lol:

tylko co by tu robił Marokańczyk :lol:


a jakies dowody, argumenty na to ze narod marokanski to zlodzieje?

Takie pogłoski w Hiszpanii chodzą :D
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Flo_ » czwartek, 15 cze 2006, 14:47

McCool napisał(a):
Flo_ napisał(a):
McCool napisał(a):Słyszałem że Marokańczycy to także okropni złodzieje :lol:

tylko co by tu robił Marokańczyk :lol:


a jakies dowody, argumenty na to ze narod marokanski to zlodzieje?

Takie pogłoski w Hiszpanii chodzą :D


przytocz jakis opiniotworczy tekst na ten temat
Flo_
 

Postprzez Koala » czwartek, 15 cze 2006, 15:27

czemu wczoraj zadnego samochodu na niemieckich blachach nie moglismy znalezc?? Wszystkie staly na parkingach strzezonych? Jakby sie czegos bali ;)

Oszukali nas na 3 minuty :[
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez ewe » czwartek, 15 cze 2006, 15:50

To nie Polacy ,Niemcy czy Marokańczycy kradna tylko ludzie .
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Flo_ » czwartek, 15 cze 2006, 15:52

ewe napisał(a):To nie Polacy ,Niemcy czy Marokańczycy kradna tylko ludzie .


to prawda, zlodziejstwo nie zna narodowosci
Flo_
 

Postprzez Martius » czwartek, 15 cze 2006, 15:54

polski syndrom złodziejstwa :D
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez ewe » czwartek, 15 cze 2006, 16:21

KIedyś złodzieje z Polski jadąc na jumę do Niemiec usprawiedliwiali się ,że my tylko kradniemy ,a Niemcy kradli i ................
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez james » czwartek, 15 cze 2006, 18:12

racja..nie wszyscy kradna zbyt impulsywnie napisalem :wink:
ale lasic sie na flage narodowa??to juz gruba przesada!!!gdybym wiedzial kto to zrobil i dorwal go odrazu po meczu to ciezko by bylo :wink: szczegolnie ze nerwy stargane byly podwojnie :twisted:
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez Flo_ » piątek, 16 cze 2006, 06:10

johny_r napisał(a):
Flo_ napisał(a):
McCool napisał(a):Słyszałem że Marokańczycy to także okropni złodzieje :lol:

tylko co by tu robił Marokańczyk :lol:


a jakies dowody, argumenty na to ze narod marokanski to zlodzieje?


A znasz jakiegoś uczciwego Marokańczyka? :twisted:


A wlaśnie, przypomniało mi się; nie chce ktoś kupić flagi? :roll:


znam kogos kto od wielu lat mieszka w Maroko i pelni tam wazna funkcje
Flo_
 

Postprzez echo » piątek, 16 cze 2006, 07:05

złodziejstwo - to najstarszy grzech ludzkosci :lol:
echo
Rozgrzewa się
 
Posty: 24
Dołączył(a): piątek, 16 cze 2006, 07:00

Postprzez ewe » piątek, 16 cze 2006, 08:52

james napisał(a):racja..nie wszyscy kradna zbyt impulsywnie napisalem :wink:
ale lasic sie na flage narodowa??to juz gruba przesada!!!gdybym wiedzial kto to zrobil i dorwal go odrazu po meczu to ciezko by bylo :wink: szczegolnie ze nerwy stargane byly podwojnie :twisted:


chciałoby ci sie gonić ,lepiej skoczyć do Netto i kupic drugą za 3zł ,a przy okazji piwko .
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez james » piątek, 16 cze 2006, 10:21

ewe napisał(a):
james napisał(a):racja..nie wszyscy kradna zbyt impulsywnie napisalem :wink:
ale lasic sie na flage narodowa??to juz gruba przesada!!!gdybym wiedzial kto to zrobil i dorwal go odrazu po meczu to ciezko by bylo :wink: szczegolnie ze nerwy stargane byly podwojnie :twisted:


chciałoby ci sie gonić ,lepiej skoczyć do Netto i kupic drugą za 3zł ,a przy okazji piwko .

to byla symboliczna flaga..wiec pobiegl bym odebral a i przy okazji kupil piwko :wink:
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 15 gości