


McCool napisał(a):na szczescie nie wszyscy... bo wtedy nawet mój odtwarzac mp3 bym sobie musiał przypiąć do nogi żeby mi nie skosili![]()
chociaż spójrz że tylko w polsce wystawki z napojami i gazetami w kioskach są przywiązane łańcuchami do lady
james napisał(a):krotka historia....z przyjaciolmi ogladalem mecz polska niemcy...na balkonie (parter)wywiesilismy flage...co sie okazalo??flagi nie ma??jak mozna ukrasc narodowa flage? co za chamstwo?bez komentarza....
albo po prostu wykupili już wszystkie gazety w kioskach 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości