polacy zlodzieje??teraz juz sie z tym zgadzam....:/

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

polacy zlodzieje??teraz juz sie z tym zgadzam....:/

Postprzez james » czwartek, 15 cze 2006, 12:03

krotka historia....z przyjaciolmi ogladalem mecz polska niemcy...na balkonie (parter)wywiesilismy flage...co sie okazalo??flagi nie ma??jak mozna ukrasc narodowa flage? co za chamstwo?bez komentarza....:/
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez Flo_ » czwartek, 15 cze 2006, 12:21

jakas jednostka ukradla Ci flage, czy wszyscy Polacy zatem to zlodzieje?
Flo_
 

Postprzez McCool » czwartek, 15 cze 2006, 13:11

w sumie to racja... gdzie indziej to można rower na środku chodnika nieprzypięty zostawić, a tutaj to nawet flagę skoszą.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Flo_ » czwartek, 15 cze 2006, 13:17

co nie znaczy ze wszyscy kradna
Flo_
 

Postprzez McCool » czwartek, 15 cze 2006, 13:21

na szczescie nie wszyscy... bo wtedy nawet mój odtwarzac mp3 bym sobie musiał przypiąć do nogi żeby mi nie skosili :twisted:

chociaż spójrz że tylko w polsce wystawki z napojami i gazetami w kioskach są przywiązane łańcuchami do lady :lol:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Mafi » czwartek, 15 cze 2006, 13:21

Wszędzie znajdą się jakieś wyjątki, nie popadajmy w paranoję, że to tylko u nas może się zdarzyć coś takiego...

Mieszkam w Polsce, jestem Polką, a jakoś się złodziejką nie czuję!! No beż przegięć, że "Polacy to złodzieje" bez takich, co?
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez FiDo » czwartek, 15 cze 2006, 13:23

zlodzieje sa wszedzie. u nas tylko jest ich wiecej :lol:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Flo_ » czwartek, 15 cze 2006, 13:24

McCool napisał(a):na szczescie nie wszyscy... bo wtedy nawet mój odtwarzac mp3 bym sobie musiał przypiąć do nogi żeby mi nie skosili :twisted:

chociaż spójrz że tylko w polsce wystawki z napojami i gazetami w kioskach są przywiązane łańcuchami do lady :lol:



ano nie wszyscy, ostatnio ktos mnie oskrazyl o kradziez, dodam ze bezpodstawnie i sprawiedliwosc bez uzycia granatow byla po mojej stronie
Flo_
 

Postprzez FiDo » czwartek, 15 cze 2006, 13:25

james nie napisal, ze wszyscy.. bo to by znaczylo, ze i on sam jest zlodziejem. wydaje mi sie to logiczne
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Re: polacy zlodzieje??teraz juz sie z tym zgadzam....:/

Postprzez McCool » czwartek, 15 cze 2006, 13:26

james napisał(a):krotka historia....z przyjaciolmi ogladalem mecz polska niemcy...na balkonie (parter)wywiesilismy flage...co sie okazalo??flagi nie ma??jak mozna ukrasc narodowa flage? co za chamstwo?bez komentarza....:/

a co do tej flagi, to pewnie ktoś poczuł się większym patriotą od Ciebie i bardzo potrzebował tej flagi :lol: albo po prostu wykupili już wszystkie gazety w kioskach :twisted:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Peny » czwartek, 15 cze 2006, 13:53

Przeciez nie jest wiadome kto ukradl te flage... moze to byl jakis niemiec rosjanin arab norweg czy czech?
Wiedza potoczna i stereotypy niestety rzadza swiadomoscia czlowieka... smutne, ale prawdziwe.
a z powodu flagi wspolczuje.
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Flo_ » czwartek, 15 cze 2006, 14:00

mysle ze to na pewno osobnik innej narodowsci :twisted:
Flo_
 

Postprzez McCool » czwartek, 15 cze 2006, 14:05

Słyszałem że Marokańczycy to także okropni złodzieje :lol:

tylko co by tu robił Marokańczyk :lol:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez CeDaR » czwartek, 15 cze 2006, 14:07

hm.. mi np. ukradziono 2 razy ten sam rower:P . Za pierwszym razem udalo mi sie go odzyskac, za drugim juz nie...
Avatar użytkownika
CeDaR
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): wtorek, 28 mar 2006, 15:55

Postprzez Flo_ » czwartek, 15 cze 2006, 14:08

McCool napisał(a):Słyszałem że Marokańczycy to także okropni złodzieje :lol:

tylko co by tu robił Marokańczyk :lol:


a jakies dowody, argumenty na to ze narod marokanski to zlodzieje?
Flo_
 

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości