Flo napisał(a):odczepcie sie od Janasa. Mecz byl piekny, nie szukajcie u nikogo winy, zabraklo szczescia
Szczęścia było i to sporo. Ciągle na nie liczyć nie mogliśmy. To nie szukanie winnych, ale ocenianie faktycznych działań trenera. Janas poleciał sobie równo po raz kolejny z tymi zmianami. Zamiast pierwszy wyjść ze zmianami, to po raz kolejny z wielką łaską wypuścił pod koniec meczu świeże dusze.

![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)


Zrobisz to dla mnie?