Mundial 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez McCool » środa, 14 cze 2006, 22:14

Flo napisał(a):odczepcie sie od Janasa. Mecz byl piekny, nie szukajcie u nikogo winy, zabraklo szczescia

Szczęścia było i to sporo. Ciągle na nie liczyć nie mogliśmy. To nie szukanie winnych, ale ocenianie faktycznych działań trenera. Janas poleciał sobie równo po raz kolejny z tymi zmianami. Zamiast pierwszy wyjść ze zmianami, to po raz kolejny z wielką łaską wypuścił pod koniec meczu świeże dusze.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Flo » środa, 14 cze 2006, 22:17

w Polsce mamy kilka milionow trenerow w kapciach z piwem, co tylko narzekac potrafia
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez McCool » środa, 14 cze 2006, 22:19

...i chyba Janasowi też by się te kapcie i piwo w ręku przydały. :]
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Flo » środa, 14 cze 2006, 22:20

McCool napisał(a):...i chyba Janasowi też by się te kapcie i piwo w ręku przydały. :]


akurat pilem do Ciebie potencjalny nastepca Janasa :lol: :lol: :lol: Poprowadzisz kadre razem z milionem innych blyskotliwych trenerow :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez McCool » środa, 14 cze 2006, 22:33

Flo napisał(a):
McCool napisał(a):...i chyba Janasowi też by się te kapcie i piwo w ręku przydały. :]


akurat pilem do Ciebie potencjalny nastepca Janasa :lol: :lol: :lol: Poprowadzisz kadre razem z milionem innych blyskotliwych trenerow :lol: :lol: :lol:

albo się znowu nie możesz ode mnie potencjalnie odpimpać albo jestes nienormalny i jako jeden z nielicznych (albo jestes w tym osamotniony) uważasz, że Janas pokazał klasę swoją "taktyką" :lol: albo jedno i drugie :lol:

idz stary do kibelka bo widze ze znowu masz na mnie parcie hahahha :lol:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Didi » środa, 14 cze 2006, 22:38

mecz swietny atmosfera w River niesamowita szkoda koncowki ale chlopcy pokazali ze jednak jak sie zmobilizuja potrafia swietnie zagrac! wielkie brawa dla BORUCA! oklaskiwany co chwile w pubie!
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Roman » środa, 14 cze 2006, 22:40

przestańcie się kłócić, bo tego typu postów się nie chce czytać

chłopaki zagrali wspaniale, wypruli sobie żyły, mimo zmian, i CHWAŁA IM ZA TO
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » środa, 14 cze 2006, 22:42

Roman napisał(a):przestańcie się kłócić, bo tego typu postów się nie chce czytać

No... zamiast napier****ć Niemcom to się kłócą między sobą! Co za głupi Naród! :twisted:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez tanguage » środa, 14 cze 2006, 22:55

Nasi grali naprawde dobrze, ale mam pretensje do Janasa, te zmiany byly zdecydowanie za pozno. Moglismy ten mecz spokojenie zremisowac :/
tanguage
Rozgrzewa się
 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 14 cze 2006, 16:25
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez Flo » środa, 14 cze 2006, 23:01

McCool napisał(a):
Roman napisał(a):przestańcie się kłócić, bo tego typu postów się nie chce czytać

No... zamiast napier****ć Niemcom to się kłócą między sobą! Co za głupi Naród! :twisted:


jaka taktyka na Kostaryke trenerze? :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez McCool » środa, 14 cze 2006, 23:04

Flo napisał(a):
McCool napisał(a):
Roman napisał(a):przestańcie się kłócić, bo tego typu postów się nie chce czytać

No... zamiast napier****ć Niemcom to się kłócą między sobą! Co za głupi Naród! :twisted:


jaka taktyka na Kostaryke trenerze? :lol:

Na Kostarykę to przydałby Ci się bilet w jedną stronę. Jedź tam w [beeeep] i nie wracaj, proszę Cię :) Zrobisz to dla mnie?
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez BLAaa » środa, 14 cze 2006, 23:04

Flo napisał(a):Zmeczony Jelen wyprzedzajacy na ciaglej bez kierunkowskazu znanego z szybkosci swiezego Odonkora

Po prostu bajka.


To było piekne, a potem faul Odonkora i żółta kartka. Bajka. Żewłakow sobie radził. Wytrzymałby jeszcze kilka minut.
A w ogóle Janas to cep. Grał na remis, gdy wszyscy zyczyliśmy sobie gry na wygraną. Zauwazyliście, że od momentu, gdy zaczęliśmy grać na remis Niemcy mieli ułatwiona robotę?
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Flo » środa, 14 cze 2006, 23:05

McCool napisał(a):
Flo napisał(a):
McCool napisał(a):
Roman napisał(a):przestańcie się kłócić, bo tego typu postów się nie chce czytać

No... zamiast napier****ć Niemcom to się kłócą między sobą! Co za głupi Naród! :twisted:


jaka taktyka na Kostaryke trenerze? :lol:

Na Kostarykę to przydałby Ci się bilet w jedną stronę. Jedź tam w [beeeep] i nie wracaj, proszę Cię :) Zrobisz to dla mnie?


Czyli Jelen bedzie gral tak? :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » środa, 14 cze 2006, 23:06

trenerze MakKul zmieni pan cos w bloku defensywnym?
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 11 gości