Komentarze niemieckich dziennikarzy na temat wewnętrznej organizacji naszej reprezentacji-też przegięcie. Co ich to obchodzi! I pewna siebie wypowiedź do naszych: "Przegracie ten mecz!" Robią wszystko, żeby naszych zdezorientować. To nie fair!!!!

Ciekawe jakby zareagowali,gdyby polscy kibice po przegranym meczu wygarneli im, że to my w 1945 wygraliśmy wojnę.