Jak czytam wypowiedzi naszych piłkarzy to będzie porażka, a bój znowu bedzie toczył jedynie Smolarek. Nasi im bardziej zapewniają, że nie odpuszczą tym gorzej to później wygląda. Tak jest od lat i z Niemcami też tak będzie.
Słyszałam,że są koszulki z takimi napisami,ale przekracza to juz granice dobrego smaku... Chociaż niemieccy neonaziści mają ponoc koszulki z napisem Polska 1939. Przegięcie...
Komentarze niemieckich dziennikarzy na temat wewnętrznej organizacji naszej reprezentacji-też przegięcie. Co ich to obchodzi! I pewna siebie wypowiedź do naszych: "Przegracie ten mecz!" Robią wszystko, żeby naszych zdezorientować. To nie fair!!!! Ciekawe jakby zareagowali,gdyby polscy kibice po przegranym meczu wygarneli im, że to my w 1945 wygraliśmy wojnę.