Mundial 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Flo » wtorek, 13 cze 2006, 18:56

Zabojady nie daly rady, cieszy mnie to
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez james » wtorek, 13 cze 2006, 19:00

francja - szwajcaria.... ;/ nie dosc ze beznadziejny, nudny mecz to jeszcze STS mi nie wszedl....ehhhh :?
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez Flo » wtorek, 13 cze 2006, 19:07

james napisał(a):francja - szwajcaria.... ;/ nie dosc ze beznadziejny, nudny mecz to jeszcze STS mi nie wszedl....ehhhh :?


poraz kolejny remis bezbramkowy miedzy tymi zespolami, jeszcze sie nie nauczyles ze miedzy nimi zawsze bedzie remis? Jak sie nauczylem gdy nie wygralem 800zl patrzac jak w eliminacjach Trezeguet o 87 minucie przy 0:0 strzela Szwajcarowi sam na sam prosto w bramke.
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olcia » wtorek, 13 cze 2006, 19:46

a my jutro przegramy.. obstawiam.. 6:0 :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Flo » wtorek, 13 cze 2006, 22:14

Olcia napisał(a):a my jutro przegramy.. obstawiam.. 6:0 :twisted:


ot durnej sie wyrwalo :lol: :P


Ladnie powiedzial Borek albo Kolton ze co to sie dzieje ze Chorwaci laduja kanaly Brazylijczykom :lol:

Z Australia panienki z Brazylii poplyna, znaczy sie przegraja :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Roman » wtorek, 13 cze 2006, 22:22

Brazylia mnie rozczarowała. Ale 3 punkty na ich koncie
Ronaldo prezentuje się (na masę) jak 50-paroletnie "orły górskiego" - ma sylwetkę G.Lato AD2006. Adriano odżył dopiero w parze z Robinho, którego... mało kto widział na boisku
Świetny Kaka, Ronaldinho, Emerson, R.Carlos - to wystarczy na znakomitą drużynę europejską

Chorwaci - trochę pewności i szczęścia zabrakło, ale postawili ciężkie warunki
teraz tylko będą u nas chrzanić, że my nie jesteśmy jeszcze tacy ostatni, bo pokonaliśmy drugi skład Chorwatów tuż przed mundialem - tak jak kiedyś z Grekami

Francuzi - szkoda gadać - poziom naszej drużyny tylko mieli Abidala w obronie
gwiazdom się nie chce, lub są zmęczone, a młodzi musieliby się jakoś przełamać (jeszcze nie teraz)
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » wtorek, 13 cze 2006, 22:33

patrzac na Brazylie w obecnej formie to czarno widze ich obrone mistrzostwa

Holandia, Argentyna, Wlochy, Anglia, Czechy, Niemcy, Meksyk, Hiszpania (tych trza najpierw obadac), Australia i Portugalia


Te zespoly w obecnej formie sa w stanie pokonac Brazylie. Nie ma sie co oszukiwac.
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Roman » wtorek, 13 cze 2006, 22:35

w sumie

jak wpadną na Włochów w 1/8 to może być problem
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » wtorek, 13 cze 2006, 22:37

Roman napisał(a):w sumie

jak wpadną na Włochów w 1/8 to może być problem


sprawdzilem i faktycznie moze byc taki mecz :)
Ostatnio edytowano wtorek, 13 cze 2006, 22:41 przez Flo, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » wtorek, 13 cze 2006, 22:39

proponuje na wstepie

Anglia - Niemcy

Argentyna - Portugalia

Holandia - Meksyk

Wlochy - Brazylia

Czechy - Australia

Francja - Hiszpania


:D
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez McCool » środa, 14 cze 2006, 00:16

Przynajmniej Chorwaci walczyli do samego końca... a publike to mieli w iście polskim wykonaniu. brazylijczycy rozczarowali pewno wszystkich, ale ogólnie mecz mi się podobał.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Flo » środa, 14 cze 2006, 08:35

mowcie co chcecie, moze i nie mamy szans z Niemcami, ale wiara jest wrodzona, jest w czlowieku, i bede z zapartym tchem ogladam poczynania naszych pilkarzy. A jak Polacy strzela gola to bedzie halas nie z tej ziemi w Polsce :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Martius » środa, 14 cze 2006, 08:37

polska polska polska polska polska polska polska
niech wygraja a co ... :twisted:
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez ewe » środa, 14 cze 2006, 08:59

Ja mam nadzieje że wygramy , ale obstawiam inaczej , Tym sposobem w obydwu przypadkach będę sie cieszył
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości