przez Roman » wtorek, 13 cze 2006, 22:22
Brazylia mnie rozczarowała. Ale 3 punkty na ich koncie
Ronaldo prezentuje się (na masę) jak 50-paroletnie "orły górskiego" - ma sylwetkę G.Lato AD2006. Adriano odżył dopiero w parze z Robinho, którego... mało kto widział na boisku
Świetny Kaka, Ronaldinho, Emerson, R.Carlos - to wystarczy na znakomitą drużynę europejską
Chorwaci - trochę pewności i szczęścia zabrakło, ale postawili ciężkie warunki
teraz tylko będą u nas chrzanić, że my nie jesteśmy jeszcze tacy ostatni, bo pokonaliśmy drugi skład Chorwatów tuż przed mundialem - tak jak kiedyś z Grekami
Francuzi - szkoda gadać - poziom naszej drużyny tylko mieli Abidala w obronie
gwiazdom się nie chce, lub są zmęczone, a młodzi musieliby się jakoś przełamać (jeszcze nie teraz)