
. Dobry mecz, szkoda tylko jednego - powinno być więcej goli - zarówno po jednej jak i po drugiej stronie. Taką Italię ogląda się całkiem przyjemnie
.
:D

ewe napisał(a):jak do tej pory chyba wszystkie mecze są dobre , tempo tempo i jeszcze raz tempo .Nasi tylko jacys ospali

Dudette napisał(a):Fajnie, fajnie byyyyło. Dobry mecz, szkoda tylko jednego - powinno być więcej goli - zarówno po jednej jak i po drugiej stronie. Taką Italię ogląda się całkiem przyjemnie
.
Dziś trzymam kciuki razem ze szwagrem: Francjaaaaaaaa do booooooooojuuuuuu!:D
Jednak muszę skomentować coś, co mnie się osobiście bardzo nie podoba! Polsat Sport Extra, który zagarnął sobie aż 6 spotkań...![]()
![]()


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości