Mundial 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Martius » wtorek, 13 cze 2006, 09:23

Italiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :twisted:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Flo » wtorek, 13 cze 2006, 09:27

pojechali Ghane pieknie. Biedny Essien dwoil sie i troil i doopa :lol:

Piekne kontry, oskrzydlajace ataki, cattenaccio nie do przejscia - tak wlasnie gra wielka Italia :!: :!: :!:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez ewe » wtorek, 13 cze 2006, 10:20

Będzie teraz Japonia wiedziała ,że mecz trwa 90 min
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Dudette » wtorek, 13 cze 2006, 10:21

Fajnie, fajnie byyyyło :D. Dobry mecz, szkoda tylko jednego - powinno być więcej goli - zarówno po jednej jak i po drugiej stronie. Taką Italię ogląda się całkiem przyjemnie ;).

Dziś trzymam kciuki razem ze szwagrem: Francjaaaaaaaa do booooooooojuuuuuu! :D:D

Jednak muszę skomentować coś, co mnie się osobiście bardzo nie podoba! Polsat Sport Extra, który zagarnął sobie aż 6 spotkań... :x :x :x
Avatar użytkownika
Dudette
Coś tam napisał
 
Posty: 73
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ewe » wtorek, 13 cze 2006, 10:32

jak do tej pory chyba wszystkie mecze są dobre , tempo tempo i jeszcze raz tempo .Nasi tylko jacys ospali
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Martius » wtorek, 13 cze 2006, 10:54

ewe napisał(a):jak do tej pory chyba wszystkie mecze są dobre , tempo tempo i jeszcze raz tempo .Nasi tylko jacys ospali

ogladalem jeszcze raz mecz naszych i nie byli tacy ospali , brakowalo ostatniego podania i skutecznosci , kreatywnosci w polu karnym przeciwnika .
fizycznie kondycyjnie jestesmy mocniiii :)
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez ewe » wtorek, 13 cze 2006, 10:59

Może i racja ,zauważyłeś jak zmieniła się gra POrtugalii po zejściu Ronaldo
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Flo » wtorek, 13 cze 2006, 11:00

Dudette napisał(a):Fajnie, fajnie byyyyło :D. Dobry mecz, szkoda tylko jednego - powinno być więcej goli - zarówno po jednej jak i po drugiej stronie. Taką Italię ogląda się całkiem przyjemnie ;).

Dziś trzymam kciuki razem ze szwagrem: Francjaaaaaaaa do booooooooojuuuuuu! :D:D

Jednak muszę skomentować coś, co mnie się osobiście bardzo nie podoba! Polsat Sport Extra, który zagarnął sobie aż 6 spotkań... :x :x :x


7 spotkan :twisted:

a ojczyzna Erica przegra o! :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Hnitek » wtorek, 13 cze 2006, 11:03

Jak dla mnie narazie najlepsze mecze to Argentyna - WKS i Włochy - Ghana. Sądziłem, że gracze z Afryki będą tylko tłem dla drużyn bardziej doświadczonych i ogranych. Ciekawe co dzisiaj pokaże główny faworyt - Brazylia. :)
Avatar użytkownika
Hnitek
Ważniak
 
Posty: 276
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Hnitek » wtorek, 13 cze 2006, 11:04

SatH^Raa napisał(a):
Flo napisał(a):a ojczyzna Erica przegra o! :lol:

Dupa tam... Wygrają i spotkają się z Polską w finale. :twisted:

Z Polską w finale to Ekwador się spotka :P
Avatar użytkownika
Hnitek
Ważniak
 
Posty: 276
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » wtorek, 13 cze 2006, 11:19

w finale zagraja 4 zespoly

Serbia, Czarnogora, Trynidad, Tobago :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Martius » wtorek, 13 cze 2006, 11:40

ja chce zobaczyc dobra piłke brazylia moze przegrac :)
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Roman » wtorek, 13 cze 2006, 13:09

Włosi pokazali wielką klasę - nawet nie grali tak nudno (bądź co bądź na Milan patrzyło się w LM z większym znużeniem). Ghana według mnie nie przejdzie dalej, ale pozostawi bardzo pozytywne wrażenie.

a ja jestem dziś ciekaw Francji - czy znajdą motywację i umiejętności (niby są mocni, ale z kadrą'98 by dostali "trójkę" i nawet się nie spostrzegli)

ale to prędzej wyjdzie na późniejszym etapie

co jak co, ale Korea nie zdziała tutaj za dużo
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości