Depilator

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Depilator

Postprzez PIOTRGAN » poniedziałek, 12 cze 2006, 08:11

Małe pytanko do Kobiet używających :)

Stosujecie jakiś balsam po ??

a tak w ogóle to czysty masochizm :(
Avatar użytkownika
PIOTRGAN
Ważniak
 
Posty: 250
Dołączył(a): środa, 23 lis 2005, 22:06
Lokalizacja: Z POD MIASTA

Postprzez Dudette » poniedziałek, 12 cze 2006, 08:41

Jeeeeeny twardzielki jesteście :D. Niestety, ani pierwsze trzy, ani pierwsze piętnaście razy... Dla mnie to był koszmar za każdymn razem. Zrezygnowałam, stwierdziłam, że samookaleczanie nie leży w mojej naturze :lol: :lol: Ale balsam tak - jak najbardziej. Są jakieś specjalistyczne, ale rzeczywiście nie jest to konieczne. Ja nie mogłam używać perfumowanych na tą podrażnioną skórę - smarowałam się jakimś dla dzieci.

A gładziutką skórę uzyskuję podczas kąpieli pod prysznicem - szybciej i zdecydowanie mniej boleśnie ;)
Avatar użytkownika
Dudette
Coś tam napisał
 
Posty: 73
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Dreams » poniedziałek, 12 cze 2006, 09:39

Hmmm.... Depilowanie wcale nie jest takie straszne... :) Jak sie człek rozkręci, to potem nawet czegoś brakuje .. ;) :girl:
Dreams
 

Postprzez agentWomen » poniedziałek, 12 cze 2006, 10:54

Pewnie, że nie jest straszne, boli za pierwszym razem a później z górki, a nawet z przyjemnością :)
..i oczywiście po depilacji balsam, żeby skóra nie była sucha :wink:
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez PIOTRGAN » poniedziałek, 12 cze 2006, 11:09

[smilie=thankyou.gif] [smilie=mbounce.gif]
Avatar użytkownika
PIOTRGAN
Ważniak
 
Posty: 250
Dołączył(a): środa, 23 lis 2005, 22:06
Lokalizacja: Z POD MIASTA

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 12 cze 2006, 13:03

po jakims czasie uzywania depilatora jednak wrocilam do maszynki :P szybko i bez bolu :oops:
ale wtedy, po depilacji, bardzo pomagal mi balsam st.ivess czy jakos tak :wink:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez PIOTRGAN » poniedziałek, 12 cze 2006, 13:06

Nie chcąc tworzyć nowego topiku zapytam TU.

Czy ma ktoś zdanie na temat Yasmin ??
Avatar użytkownika
PIOTRGAN
Ważniak
 
Posty: 250
Dołączył(a): środa, 23 lis 2005, 22:06
Lokalizacja: Z POD MIASTA

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 12 cze 2006, 13:08

Achaja napisał(a): chyba, że się zatniesz :placze:

alc ;/ z zacieciem mam zwiazana pewna historie-o malo zawalu wtedy nie dostalam i to byla chyba jedyna chwila kiedy myslalam o tym zeby wrocic do depilatora...

i drogie panie...uzywa moze ktoras kremow i tych innych mazidel? dobre to to jest? :|
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez PIOTRGAN » poniedziałek, 12 cze 2006, 13:51

Achaja napisał(a):
PIOTRGAN napisał(a):Nie chcąc tworzyć nowego topiku zapytam TU.

Czy ma ktoś zdanie na temat Yasmin ??


a cóż to jest, jeśli mogę zapytać, bo nie wiem


Podobnież TOPOWE tabletki anty :)
Avatar użytkownika
PIOTRGAN
Ważniak
 
Posty: 250
Dołączył(a): środa, 23 lis 2005, 22:06
Lokalizacja: Z POD MIASTA

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 15 gości