
Trynidad znakomicie się bronił, może to jest ten 'czarny koń' mistrzostw?
Zaraz 3 mecz tego dnia, Argentyna - WKS. Licze na Argentyne, która jest jednym z głównych kandydatów na mistrza ![cwaniak ;]](./images/smilies/cwaniak.gif)
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości