Mundial 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Sidney » sobota, 10 cze 2006, 15:00

przeciez to bylo pewne od samego poczatku, ze nie wyjdziemy z grupy... tutaj jest potrzebny cud, a cuda sie nie zdarzaja. jak strzelimy jedna bramke to bedzie sukces :twisted:
Sidney
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): sobota, 18 lut 2006, 21:50
Lokalizacja: Ogrody

Postprzez Hnitek » sobota, 10 cze 2006, 19:24

W sumie Anglia i Szwecja nie pokazały nic wielkiego. Gdyby nie ten gol samobójczy sądze, że mecz Anglia - Paragwaj skończyłby się takim samym wynikiem jak Szwecja - Trynidad i Tobago. :twisted: Trynidad znakomicie się bronił, może to jest ten 'czarny koń' mistrzostw? 8) Zaraz 3 mecz tego dnia, Argentyna - WKS. Licze na Argentyne, która jest jednym z głównych kandydatów na mistrza ;]
Avatar użytkownika
Hnitek
Ważniak
 
Posty: 276
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Uri » sobota, 10 cze 2006, 20:18

co do Polski - tylko ":(". nic więcej powiedzieć się nie da.


wielkie rozczarowania mistrzostw dla mnie: Anglia i Szwecja. anglicy zawdzięczają zwycięstwo samobójowi, Szwedzi nie mogli spenetrować bramki T'n'T (chociaż bramkarz T'n'T wart jest swojej wagi w diamentach). Albeck spieprzył kardynalnie kilka sytuacji, tak jak i Ibrahimowic. Larsson niewidoczny, tylko Ljundberg naprawdę nie odpuszczał.
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » sobota, 10 cze 2006, 22:23

ogladalem dzisiaj trzy mecze e saxie. w pierwszym angli y sie meczylki stradznie, w drugim szwewcja w nie mogla sobie poradzic z 0slabionym tyrniddadem, choc trynidadowi nalezal sie remi i udalo sieee, a we trzecim meczu argryetyna po strzelewniu dwoch goli oddala incijatyywe WKS i sprawa bla otearta


A TERTAIZ IDE SPAC BO CHYGHA ZPOPILEM
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » niedziela, 11 cze 2006, 07:46

ozesz co ja tam nasmarowalem :lol: :lol: :lol: Leb mi peka

Generalnie wszystkie 3 mecze mogly zakonczyc sie remisami, nalezalo sie Paragwajowi i WKS tez
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Martius » niedziela, 11 cze 2006, 08:28

:twisted:
tak marudziłem polska reprezentacje ...
ale cos mi sie zdaje ze wygramy z niemcami ...
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez j0shu4 » niedziela, 11 cze 2006, 08:30

Jeszcze Polska Nie Zgineła
Obrazek
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ewe » niedziela, 11 cze 2006, 08:34

JAk widziałem ostatnie mecze Niemców ,to chłopy 2 x większe niż nasi i strasznie faulują .
Skopią nas też co najmniej na 2 : 0 ,a my możemy tylko liczyć na cud . Ale jak papież niemiecki to ........??
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Flo » niedziela, 11 cze 2006, 18:38

poklony dla Meksyku
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez McCool » niedziela, 11 cze 2006, 18:42

sfuksiło im się z tym drugim golem :twisted:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Flo » niedziela, 11 cze 2006, 18:53

McCool napisał(a):sfuksiło im się z tym drugim golem :twisted:


ale za to trzeci to majstersztyk
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » niedziela, 11 cze 2006, 19:03

Listkiewicz to jest jednak palant, co on gada na tej konferencji prasowej
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez McCool » niedziela, 11 cze 2006, 19:03

irańczycy po tym drugim stracili odrobine kontrole nad meczem, bo ja juz obstawialem że remis będzie
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości