Pornoskandal w reprszentacji!!!

Wszystko co dotyczy sportu na różnych szczeblach, od światowego do podwórkowego. Jeżeli masz ciekawe informacje i chcesz się nimi podzielić - to właśnie tutaj możesz o tym napisać.

Pornoskandal w reprszentacji!!!

Postprzez Flo » czwartek, 8 cze 2006, 17:30

Jestem w szoku!!

klik
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Didi » czwartek, 8 cze 2006, 17:36

bueheheheheh dobre :lol: nie wiecie czy wyszlo ostre rzniecie 2 ?
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez chooper » czwartek, 8 cze 2006, 17:36

normalnie siok - maskra :shock:
Avatar użytkownika
chooper
Dyskutant
 
Posty: 179
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:59
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Mafi » czwartek, 8 cze 2006, 17:46

Debilizm... kretynizm... i w ogóle...

Żeby jeszcze coś takiego dzień przed meczem naszej reprezentacji...

A tekst: "...W jeszcze większym szoku jest jego żona i syn" jest conajmniej żałosny

... Zniesmaczyłam się w ogóle... ja pier**** Polacy to jednak potrafią... taa... nie ma to jak wspierać drużynę... o [beeep eng.]...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo » czwartek, 8 cze 2006, 17:51

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Roman » czwartek, 8 cze 2006, 17:53

potrzebne jest jakieś "spektakularne" "objawienie" w reprezentacji, bo żarty z Drewninho stają się coraz niższego lotu
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » czwartek, 8 cze 2006, 17:55

nawet jak walnie hattricka z Niemcami to beda o nim zarty, to tak jak o blondynkach :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Roman » czwartek, 8 cze 2006, 17:59

żeby tylko Grzesiu nie poszedł w drzazgi :)
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » czwartek, 8 cze 2006, 18:13

Roman napisał(a):żeby tylko Grzesiu nie poszedł w drzazgi :)


Grzesiu nie wyjdzie w pierwszym skladzie, zagramy jednym napadem
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » czwartek, 8 cze 2006, 20:18

SatH^Raa napisał(a):Kawał na poziomie nie ma co... Ale obrazek wyborny... :twisted:


az mu nos urosl :D
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez Flo, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0


Powrót do :: sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości