przez Mafi » czwartek, 8 cze 2006, 17:46
Debilizm... kretynizm... i w ogóle...
Żeby jeszcze coś takiego dzień przed meczem naszej reprezentacji...
A tekst: "...W jeszcze większym szoku jest jego żona i syn" jest conajmniej żałosny
... Zniesmaczyłam się w ogóle... ja pier**** Polacy to jednak potrafią... taa... nie ma to jak wspierać drużynę... o [beeep eng.]...