da sie zaobserwowac wsrod forumowiczow monokulture Canona

... i ja sie tez do niej przylacze...
sposrod zaproponowanych modeli tez bym postawil na 350D.. z kilku powodow.
1. wspomniana juz najwieksza dostepnosc akcesoriow i przede wszystkim obiektywow do Canona (nie tylko firmowych)
2. Obiektywy Canona sa obecnie najlepsze jakosciowo, o czym mozna przeczytac wiele interesujacych wypowiedzi w necie potwierdzajacych ta teze,
3. Canon jest obecnie liderem rynku europejskiego i to on wyznacza kierunek...
4. nie ma problemu z supportem, a i rynek wtorny jest najwiekszy.. za pare miesiecy gdy bedzie chcial sprzedac sprzet nie powinienes miec z tym wiekszych problemow.
5. i jeszcze jeden drobiazg techniczny, dla mnie wybitnie wazny po doswiadczeniach z cyfrowa malpka.. 350D nie ma sobie rownych na tej polce cenowej, jesli chodzi o jakosc zdjec przy ISO powyzej 400.
swoja droga znam tez takich, co sposrod wymienionych wczeniej Canona, Olympusa czy Nikona wybiora.. Konice-Minolte, z seri Dynax, bo np. kreci ich stabilizacja obrazu w korpusie, i wszystko inne wtedy juz sie nie liczy...
acha, i jeszcze jedno... nie przejmuj sie tak bardzo, gdy czytajac opinie o 350D ludzie beda wieszac psy na nim, za jego wielkosc... ze maly i ze nie wygodny... to jest indywidualna kwestia jak bardzo ergonomiczny aparat jest Ci potrzebny... mozna przywyknac i do jego uchwytu, o ile nie musisz z nim spedzac 5godzin dziennie
