redlovebloodgirl napisał(a):autobus naprawde jezdzi szybciej niz ten nocny pociag przez warszawe
zreszta...cala noc w pociagu-w autobusie to jednak jakos pewniej i chyba bezpieczniej
akurat ten nocny pociag zatrzymuje sie zadko (np. na trasie warszawa-katowice zatrzymuje sie tylko w zawierciu i sosnowcu) i do tego jest bezpieczny bo ma ochrone, i to nie sokistow tylko licencjonowanych ochroniarzy






jakis wybrakowany rocznik jestem czy co?