Matura 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kulA » wtorek, 30 maja 2006, 15:33

redlovebloodgirl napisał(a):autobus naprawde jezdzi szybciej niz ten nocny pociag przez warszawe ;)
zreszta...cala noc w pociagu-w autobusie to jednak jakos pewniej i chyba bezpieczniej :|

akurat ten nocny pociag zatrzymuje sie zadko (np. na trasie warszawa-katowice zatrzymuje sie tylko w zawierciu i sosnowcu) i do tego jest bezpieczny bo ma ochrone, i to nie sokistow tylko licencjonowanych ochroniarzy
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez j0shu4 » wtorek, 30 maja 2006, 20:51

z kolobrzegu pociag do krakowa po 20 jezdzi minimum 14 godzin, w zeszlym miesiacu jechalem nim 16,5

autobus podobnie tyle ze zdecydowanie bezpieczniej
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 30 maja 2006, 20:54

j0shu4 napisał(a):z kolobrzegu pociag do krakowa po 20 jezdzi minimum 14 godzin, w zeszlym miesiacu jechalem nim 16,5

autobus podobnie tyle ze zdecydowanie bezpieczniej

autobus krocej ;) 12 godz z kawalkiem o ile dobrze pamietam...
a i...pociag z krakowa do kg jedzie dluzej niz w przeciwna strone :twisted:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez j0shu4 » wtorek, 30 maja 2006, 21:03

czy krocej:) z kolobrzegu do koszalina jedzie ponad poltorej godziny
(connex po 17)
ps. w druga strone lubie czasem nie przyjechac na przystanek
kiedys czekalem na niego wieczorem w katowicach, w koncu wsiadlem do slupska
Ostatnio edytowano wtorek, 30 maja 2006, 21:06 przez j0shu4, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 30 maja 2006, 21:06

z kg do krakowa wyjezdzasz o 17.20(mniej wiecej) na miejscu jestes o 6 rano
wracasz o 19.10 a przed 8 jestes juz w kg :twisted: wychodzi 12 godz z kawalkiem :)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez FiDo » środa, 31 maja 2006, 00:23

ptaku, Automatyka i Robotyka swietny kierunek. trzymam kciuki

a wlasnie, kto mi skonstruuje prostego robota? :))
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez kamila » środa, 31 maja 2006, 15:52

nareszcie koniec, wszystko do przodu :jupi: :mg:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 31 maja 2006, 16:22

FiDo napisał(a):a wlasnie, kto mi skonstruuje prostego robota? :))

zeby ci pral, sprzatal i gotowal? :P

dziwne, co roku temat 'matura' byl jednym z najbardziej obleganych a tutaj..pustki :zdziwko: jakis wybrakowany rocznik jestem czy co? :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Agunia » środa, 31 maja 2006, 16:25

redlovebloodgirl napisał(a):dziwne, co roku temat 'matura' byl jednym z najbardziej obleganych a tutaj..pustki :zdziwko: jakis wybrakowany rocznik jestem czy co? :P


nie, my poprostu jesteśmy oszczędni w mówieniu o swoich emocjach, decyzjach, wydarzeniach związanych z maturą :]
a może tez dlatego, że już wszyscy mają to za sobą i nie chce się już o tym wspominać? teraz wszyscy cieszą się czteroma miesiącami wolności :)
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Agunia » środa, 31 maja 2006, 16:38

pastor napisał(a):gdybym ja mial taka mature tez bym nie przezywal :twisted: :twisted: :twisted:

co chcesz przez to powiedzieć? że niby my łatwiej mamy? :P
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez FiDo » środa, 31 maja 2006, 16:53

redlovebloodgirl napisał(a):
FiDo napisał(a):a wlasnie, kto mi skonstruuje prostego robota? :))

zeby ci pral, sprzatal i gotowal? :P


mialby tylko jeden guziczek przyciskac na okraglo w odstepie czasu dowolnie przeze mnie ustalanym :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 31 maja 2006, 17:29

pastor napisał(a):gdybym ja mial taka mature tez bym nie przezywal :twisted: :twisted: :twisted:

Pastor..ja cie prosze..nie narazaj sie :P ;)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości