Matura 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 29 maja 2006, 20:58

Agunia, a gdzie ty sie wybierasz, o ile mozna wiedziec... :)
mysle ze nie bedzie tak zle, stres i jakas tam niepewnosc owszem sa...ale nerwami juz sie nic nie zmieni ;)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez FiDo » poniedziałek, 29 maja 2006, 21:02

Martius, dobra uczelnia nie przyjmie kandydatow niespelniajacych warunkow nawet jezeli by to mialo oznacznac znaczna ilosc pustych miejsc :)

wlasnie, co roku bylo glosno na forum, a teraz cisza. gdzie kto sie wybiera?
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 29 maja 2006, 21:04

FiDo napisał(a):wlasnie, co roku bylo glosno na forum, a teraz cisza. gdzie kto sie wybiera?

tam gdzie nas wezma? :dontgetit:
a tak naprawde to ja uderzam na Krakow-ekonomia :) i chocby sie walilo i palilo to tam bede [smilie=fun.gif]

kto chce jezdzic ze mna autobusem? :lol:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez FiDo » poniedziałek, 29 maja 2006, 21:06

przerabane.. to ja z Lodzi w czasie podrozy zdycham z niewygody.. co dopiero z Krakowa. powodzenia :twisted:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 29 maja 2006, 21:07

FiDo napisał(a):przerabane.. to ja z Lodzi w czasie podrozy zdycham z niewygody.. co dopiero z Krakowa. powodzenia :twisted:

ale ja malutka jestem i sie w autobusie mieszcze :twisted:
a tak na serio to mam juz pewna wprawe i 'technike' spania w autobusie :lol:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez FiDo » poniedziałek, 29 maja 2006, 21:08

jak usiadzie obok Ciebie gruby facet, ktory spiac bedzie Ci sie przechylal na ramie, wtedy zadna technika Tobie nie pomoze. wiem co mowie :lol:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 29 maja 2006, 21:10

FiDo napisał(a):jak usiadzie obok Ciebie gruby facet, ktory spiac bedzie Ci sie przechylal na ramie, wtedy zadna technika Tobie nie pomoze. wiem co mowie :lol:

oj to ja bede parskac i prychac tak ze nikt nie bedzie chcial usiasc obok mnie :lol: albo wezme hmm czosnek( :zdziwko: ? ) ze soba ;)
bedzie dobrze, musi byc :oops:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Agunia » poniedziałek, 29 maja 2006, 21:22

redlovebloodgirl napisał(a):Agunia, a gdzie ty sie wybierasz, o ile mozna wiedziec... :)
mysle ze nie bedzie tak zle, stres i jakas tam niepewnosc owszem sa...ale nerwami juz sie nic nie zmieni ;)


Poznań - psychologia... cholernie oblegany kierunek i uczelnia zresztą też... wiem, że teraz to strasznie popularne, ale cóż... takie moje małe marzenie ;)
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Martius » poniedziałek, 29 maja 2006, 21:27

takie moje małe marzenie ;)



:) no i oto chodzi zrealizuj je !!
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez kulA » poniedziałek, 29 maja 2006, 22:30

redlovebloodgirl napisał(a):
FiDo napisał(a):wlasnie, co roku bylo glosno na forum, a teraz cisza. gdzie kto sie wybiera?

tam gdzie nas wezma? :dontgetit:
a tak naprawde to ja uderzam na Krakow-ekonomia :) i chocby sie walilo i palilo to tam bede [smilie=fun.gif]

kto chce jezdzic ze mna autobusem? :lol:

a nie lepiej ci jezdzic pociagami, do krakowa masz co najmniej dwa, wiem bo sam jednym do katowic jezdze
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Agunia » wtorek, 30 maja 2006, 04:45

kulA napisał(a):
redlovebloodgirl napisał(a):
FiDo napisał(a):wlasnie, co roku bylo glosno na forum, a teraz cisza. gdzie kto sie wybiera?

tam gdzie nas wezma? :dontgetit:
a tak naprawde to ja uderzam na Krakow-ekonomia :) i chocby sie walilo i palilo to tam bede [smilie=fun.gif]

kto chce jezdzic ze mna autobusem? :lol:

a nie lepiej ci jezdzic pociagami, do krakowa masz co najmniej dwa, wiem bo sam jednym do katowic jezdze

zdaje się, że taki pociag do Krakowa jedzie jakieś 14h... :?
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez kulA » wtorek, 30 maja 2006, 07:04

Agunia napisał(a):
kulA napisał(a):
redlovebloodgirl napisał(a):
FiDo napisał(a):wlasnie, co roku bylo glosno na forum, a teraz cisza. gdzie kto sie wybiera?

tam gdzie nas wezma? :dontgetit:
a tak naprawde to ja uderzam na Krakow-ekonomia :) i chocby sie walilo i palilo to tam bede [smilie=fun.gif]

kto chce jezdzic ze mna autobusem? :lol:

a nie lepiej ci jezdzic pociagami, do krakowa masz co najmniej dwa, wiem bo sam jednym do katowic jezdze

zdaje się, że taki pociag do Krakowa jedzie jakieś 14h... :?

bodaj 11, chyba ze nocny przez warszawe to jest dluzej ale to tylko sezonowy jest, a co autobus szybciej??
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Agunia » wtorek, 30 maja 2006, 08:36

kulA napisał(a):zdaje się, że taki pociag do Krakowa jedzie jakieś 14h... :?

bodaj 11, chyba ze nocny przez warszawe to jest dluzej ale to tylko sezonowy jest, a co autobus szybciej??[/quote]
no zgadza się, to ten nocny
a autobus chyba faktycznie szybciej - moja przyjaciółka jak jeździ do Krakowa to właśnie autobusem, twierdzi że wygodniej i przynajmniej nie zatrzymuje się w każdej wiosce, a pociąg tak
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 30 maja 2006, 10:10

autobus naprawde jezdzi szybciej niz ten nocny pociag przez warszawe ;)
zreszta...cala noc w pociagu-w autobusie to jednak jakos pewniej i chyba bezpieczniej :|
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości