Flo napisał(a):Demurrer napisał(a):Colberg napisał(a):j0shu4 napisał(a):informacja ukazala sie w telewizji i radio
emitowana byla przez 3 dni
Wybacz. Jest obowiązek oglądania lub słuchania lokalnych mediów? Jeszcze do tamtego roku KSM wywieszała stosowną informację na klatce schodowej. Teraz to olała...
A jest obowiązek czytania wywieszonych kartek na klatce schodowej?
a moze ktos ze spoldzielni ma przyjsc osobiscie, zapukac do drzwi i powiedziec ze nie ma cieplej wody?
Masz obowiazek mu otworzyc?
No właśnie. I dochodzimy do absurdu. Dlatego uważam, że każda forma poinformowania w takim wypadku będzie komuś się nie podobała, bo zawsze do kogoś info nie dotrze.
Mam dziwne przeczucie, że gdyby wywieszono na klatach, a nie podano w mediach, to Colberg miałby pretensje, że nie podano w mediach, a na klatce to sobie mogą wieszać, bo przecież i tak nikt tego nie czyta.



