Wczoraj nie było ciepłej wody!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Demurrer » niedziela, 28 maja 2006, 19:58

Flo napisał(a):
Demurrer napisał(a):
Colberg napisał(a):
j0shu4 napisał(a):informacja ukazala sie w telewizji i radio
emitowana byla przez 3 dni


Wybacz. Jest obowiązek oglądania lub słuchania lokalnych mediów? Jeszcze do tamtego roku KSM wywieszała stosowną informację na klatce schodowej. Teraz to olała... :x


A jest obowiązek czytania wywieszonych kartek na klatce schodowej?


a moze ktos ze spoldzielni ma przyjsc osobiscie, zapukac do drzwi i powiedziec ze nie ma cieplej wody?

Masz obowiazek mu otworzyc? :lol:


No właśnie. I dochodzimy do absurdu. Dlatego uważam, że każda forma poinformowania w takim wypadku będzie komuś się nie podobała, bo zawsze do kogoś info nie dotrze.

Mam dziwne przeczucie, że gdyby wywieszono na klatach, a nie podano w mediach, to Colberg miałby pretensje, że nie podano w mediach, a na klatce to sobie mogą wieszać, bo przecież i tak nikt tego nie czyta.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Flo » niedziela, 28 maja 2006, 19:59

nie przesadzaj. Jesli KSM wywiesza kartke na tablicy ogloszen to ma czyste sumienie i nie mozna sie ich czepiac
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez agentWomen » niedziela, 28 maja 2006, 21:15

No tak sie składa że na ul. E. Gierczak kartka została wywieszona w klatce schodowej, a już na budowlanej nie wywiesili i w innych miejscach :?

Ludzie czytają przeważnie informacje wywieszone na klatce, a nie każdy oglada nędzne tkk, po to żeby czekać na informację tego typu to samo sie tyczy radio.
Że nie wsponę już o takich co nie moga sobie pozwolić na taki luksus jakim jest telewizor czy chociażby radio, bo tego nikt nie wziął pod uwagę.
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez Olcia » niedziela, 28 maja 2006, 21:55

ojj.. a w radzikowie była ciepła woda :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez McCool » niedziela, 28 maja 2006, 23:49

Olcia napisał(a):ojj.. a w radzikowie była ciepła woda :twisted:

co Ty nie powiesz ;> :twisted:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez ewe » poniedziałek, 29 maja 2006, 10:00

Cóż było robić ,wziąłem zimny prysznic i jakoś wytrzymałem . I choć z początku byłem wku..... to potem wrócił dobry humor . Nie wiem dlaczego tak jest ale jak się polejesz zimna wodą to sie smiejesz.
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Marek_B » poniedziałek, 29 maja 2006, 12:45

lipe mieli goscie hotelu Centrum placa sianko a tu zimna woda :lol:
Marek_B
Rozgrzewa się
 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 10 kwi 2006, 20:38
Lokalizacja: Koło-Brzeg

Postprzez j0shu4 » poniedziałek, 29 maja 2006, 17:19

nastepnym razem jak sie zglosza zasugeruje wynajecie paralotni i zrzucanie ulotek na miasto
bedzie kampania informacyjna jak w iraku
bo raczej na reklame przed m jak milosc lub sponsoring audiotele ich nie stac
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » poniedziałek, 29 maja 2006, 17:20

Marek_B napisał(a):lipe mieli goscie hotelu Centrum placa sianko a tu zimna woda :lol:


wypadek losowy, rownie dobrze podczas urlopu komus moze na leb spasc doniczka. Odpukac
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości