ważne pytanie

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mafi » niedziela, 28 maja 2006, 19:48

Flo napisał(a):metroseksualisci to zakochani w sobie narcyze. ALE nie uogolniam bo to nie jest regula :)

Tak wynika z definicji i prywatnych obserwacji

Bzdura...

A kobieta, która goli nogi, maluje paznokcie, nakłada na siebie puder, maluje rzęsy itp itd... też jest zakochanym w sobie narcyzem?

Pfff... to że facet dba o siebie bardziej niż inni mężczyźni robi z niego narcyza?
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo » niedziela, 28 maja 2006, 19:51

Mafi napisał(a):
Flo napisał(a):metroseksualisci to zakochani w sobie narcyze. ALE nie uogolniam bo to nie jest regula :)

Tak wynika z definicji i prywatnych obserwacji

Bzdura...

A kobieta, która goli nogi, maluje paznokcie, nakłada na siebie puder, maluje rzęsy itp itd... też jest zakochanym w sobie narcyzem?

Pfff... to że facet dba o siebie bardziej niż inni mężczyźni robi z niego narcyza?


no tak wpadla i juz jedzie :lol:

Dbac ok, ale potem zauwaz ich zachowanie. Kumasz? ZACHOWANIE? Nie fakt ze dbaja o siebie a ZACHOWANIE
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » niedziela, 28 maja 2006, 19:54

Flo napisał(a):
no tak wpadla i juz jedzie :lol:

Dbac ok, ale potem zauwaz ich zachowanie. Kumasz? ZACHOWANIE? Nie fakt ze dbaja o siebie a ZACHOWANIE

po pierwsze nigdzie nikogo nie zjechałam... więc nie wiem o co Ci biega w ogóle... i nigdzie nie wpadłam...

Po drugie, nigdzie nic o zachowaniu czyt. ZACHOWANIU nie pisałeś, KUMASZ?
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo » niedziela, 28 maja 2006, 19:56

Mafi napisał(a):
Flo napisał(a):
no tak wpadla i juz jedzie :lol:

Dbac ok, ale potem zauwaz ich zachowanie. Kumasz? ZACHOWANIE? Nie fakt ze dbaja o siebie a ZACHOWANIE

po pierwsze nigdzie nikogo nie zjechałam... więc nie wiem o co Ci biega w ogóle... i nigdzie nie wpadłam...

Po drugie, nigdzie nic o zachowaniu czyt. ZACHOWANIU nie pisałeś, KUMASZ?


wiec pisze teraz :twisted:

Wszystko rozchodzi sie o stereotyp, ze jak zadbany to musi byc gej. Teraz zadbani wcale nie musza byc gejamia zwyklymi ludzmi. Ale bywaja metroseksualisci ktorrzy widza tylko czubek swego nosa, a fakt ze bardzo i siebie dbaja pomaga im w tym
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Suzy » niedziela, 28 maja 2006, 20:00

TISAJA napisał(a):Hmm.. sztucznym kobietom.. powiedz mi jakie to? Może jak mi wyjaśnisz to zrozumiem,ze należe do nich.. ja zdecydowanie lubie metroseksualnych facetów.... no chyba ,że błędnie rozumiem "metroseksualizm"...


Tis już biegnę z pomocą - "metroseksualni" faceci to ten rodzaj gatunku męskiego, co większą wagę przywiązuje do czystych butów i wyprasowanej koszuli :lol:

...a tak poważnie, to dziwi mnie to zamieszanie jakie wywołują... przecież to nie "karki" które całe dnie spędzają na siłowni... to zwyczajni faceci którzy zdają sobie sprawę, że o wygląd należy dbać... i może czasem troszkę przesadzają z kremami i takimi tam ale przynajmniej na starość nie obrosną w oponkę od piwa :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Mafi » niedziela, 28 maja 2006, 20:01

Flo napisał(a):
wiec pisze teraz :twisted:

Wszystko rozchodzi sie o stereotyp, ze jak zadbany to musi byc gej. Teraz zadbani wcale nie musza byc gejamia zwyklymi ludzmi. Ale bywaja metroseksualisci ktorrzy widza tylko czubek swego nosa, a fakt ze bardzo i siebie dbaja pomaga im w tym

Bywaja też nie metroseksualiści, którzy widzą tylko czubek swojego nosa... i co?

Człowiek to człowiek... albo się jest narcyzem albo nie i metroseksualizm moim zdaniem nie ma tu nic do rzeczy... albo ktoś widzi tylko siebie albo nie... metroseksualistą się facet staje (w pewnym wieku- z tym sie raczej nie rodzi), a egoistą się po prostu jest...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo » niedziela, 28 maja 2006, 20:03

Mafi napisał(a):Bywaja też nie metroseksualiści, którzy widzą tylko czubek swojego nosa... i co?

Człowiek to człowiek... albo się jest narcyzem albo nie i metroseksualizm moim zdaniem nie ma tu nic do rzeczy... albo ktoś widzi tylko siebie albo nie... metroseksualistą się facet staje (w pewnym wieku- z tym sie raczej nie rodzi), a egoistą się po prostu jest...


swiatla teoria - bzdura :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » niedziela, 28 maja 2006, 20:05

Flo napisał(a):
Mafi napisał(a):Bywaja też nie metroseksualiści, którzy widzą tylko czubek swojego nosa... i co?

Człowiek to człowiek... albo się jest narcyzem albo nie i metroseksualizm moim zdaniem nie ma tu nic do rzeczy... albo ktoś widzi tylko siebie albo nie... metroseksualistą się facet staje (w pewnym wieku- z tym sie raczej nie rodzi), a egoistą się po prostu jest...


swiatla teoria - bzdura :lol:

Argumentów brakło czy co?

Widzę, że nie nadajesz się do poważnej rozmowy, tylko mi zaraz nie zapomnij napisać, że wpadłam i jadę...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo » niedziela, 28 maja 2006, 20:06

Mafi napisał(a):
Flo napisał(a):
Mafi napisał(a):Bywaja też nie metroseksualiści, którzy widzą tylko czubek swojego nosa... i co?

Człowiek to człowiek... albo się jest narcyzem albo nie i metroseksualizm moim zdaniem nie ma tu nic do rzeczy... albo ktoś widzi tylko siebie albo nie... metroseksualistą się facet staje (w pewnym wieku- z tym sie raczej nie rodzi), a egoistą się po prostu jest...


swiatla teoria - bzdura :lol:

Argumentów brakło czy co?

Widzę, że nie nadajesz się do poważnej rozmowy, tylko mi zaraz nie zapomnij napisać, że wpadłam i jadę...


:lol: :lol: :lol:

Poczytaj troche, zanim sie tematu podejmujesz Kiciaku :)


hej
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Demurrer » niedziela, 28 maja 2006, 20:07

Suzy napisał(a):
TISAJA napisał(a):Hmm.. sztucznym kobietom.. powiedz mi jakie to? Może jak mi wyjaśnisz to zrozumiem,ze należe do nich.. ja zdecydowanie lubie metroseksualnych facetów.... no chyba ,że błędnie rozumiem "metroseksualizm"...


...a tak poważnie, to dziwi mnie to zamieszanie jakie wywołują... przecież to nie "karki" które całe dnie spędzają na siłowni... :[/quote]


{edit}Po dokładniejszym przeczytaniu definicji zmieniam zdanie. Narcyzm bedzie lepszym określeniem. {edit}

Ale wystarczy podpatrzeć jak niektórzy zachowują się na siłowni. Jak non stop się oglądają w lustrach. Każdy milimetr tłuszczu na bicepsie wychwycą i takie spostrzeżenie potrafi im to cały dzień zepsuć. Cały tryb życia podporządkowany jest dbaniem o własne ciało – dieta, liczenie kalorii, fachowa literatura (już nie wspomnę o różnych dopalaczach), czyli narażnie zdrowia, aby tylko ciałko rosło.

Taka mnie naszła refleksja. :roll: Może słowo narcyzm byłoby tu właściwsze.
Ostatnio edytowano niedziela, 28 maja 2006, 20:15 przez Demurrer, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Tisaja » niedziela, 28 maja 2006, 20:09

Suzy
Tis już biegnę z pomocą - "metroseksualni" faceci to ten rodzaj gatunku męskiego, co większą wagę przywiązuje do czystych butów i wyprasowanej koszuli :lol:


Heeheee.. no własnie tez tak uwazam... i nie "pachną facetem" (czyt. potem i smarem), i maja czyste paznokcie. Jaki problem ktokolwiek w tym widzi, to nie potrafie zrozumieć.

A zachowanie? Heheeee... zachowują sie raczej normalnie.. jak każdy inny facet. Jeżeli trafia sie jakiś prostak, to nie specjalnie widze róznice w "normalnym" prostaku, czy też metroseksualnym.

Demurrer

A mi się wydaje, że często te karki to najwięksi metroseksualiści, mimo że na pierwszy rzut oka wydaje się to sprzecznością.


Tak bywa.. i najwiecej wsród nich takich panów to prawda... nie wiem dlaczego wydaje Ci się to sprzecznością? Że niby metroseksualizm jest "nie męski"?

Dla mnie facet metroseksualny... to facet godny uwagi....i z cała pewnościa bardziej seksowny. Tyle.
Ostatnio edytowano niedziela, 28 maja 2006, 20:15 przez Tisaja, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez padalec » niedziela, 28 maja 2006, 20:14

Demurrer napisał(a):A mi się wydaje, że często te karki to najwięksi metroseksualiści, mimo że na pierwszy rzut oka wydaje się to sprzecznością.

Ale wystarczy podpatrzeć jak niektórzy zachowują się na siłowni. Jak non stop się oglądają w lustrach. Każdy milimetr tłuszczu na bicepsie wychwycą i takie spostrzeżenie potrafi im to cały dzień zepsuć. Cały tryb życia podporządkowany jest dbaniem o własne ciało – dieta, liczenie kalorii, fachowa literatura (już nie wspomnę o różnych dopalaczach), czyli narażnie zdrowia, aby tylko ciałko rosło.

Taka mnie naszła refleksja. :roll: Może słowo narcyzm byłoby tu właściwsze.

kompleksiki?
padalec
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2005, 19:36

Postprzez Agunia » niedziela, 28 maja 2006, 20:15

Mafi napisał(a):
Agunia napisał(a):[...] a o typowe pornograficzne czasopisma, filmy, które mężczyźni oglądają tylko po to, żeby się podniecić...

A co złego w tym widzisz?


ale ja nie napisałam, że widzę w tym coś złego... i nikomu niczego nie zabraniam... tylko dla mnie poprostu to jest dziwne, jak (juz pisałam) "lizanie lizaka przez papiere", a pytanie do tyczyło przyczyny takich zachowań, a nie tego czy wolno czy nie i komu, kiedy i na kogo patrzeć... a to, że faceci i kobiety tak robią to wiem... chodziło mi raczej o to, czy to nie jest trochę dziwne, że ktoś woli patrzeć jak inna osoba uprawia seks, niż samemu to robić... a to czy takie filmy są smaczne czy nie to też inna kwestia...
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Mafi » niedziela, 28 maja 2006, 20:15

Flo napisał(a):
:lol: :lol: :lol:

Poczytaj troche, zanim sie tematu podejmujesz Kiciaku :)


hej

A może tak Ty bys poczytał Kiciaku, co?

to już drugi Twój post, w którym próbujesz odwrócić uwagę od tematu, więc nie rozumiem... ale chyba jednak brakło argumentów, co?

hej
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Demurrer » niedziela, 28 maja 2006, 20:16

padalec napisał(a):


kompleksiki?


Kompleksy motorem dziejów.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości