Kadra na MŚ

Wszystko co dotyczy sportu na różnych szczeblach, od światowego do podwórkowego. Jeżeli masz ciekawe informacje i chcesz się nimi podzielić - to właśnie tutaj możesz o tym napisać.

Postprzez Flo » sobota, 20 maja 2006, 15:41

qrczak napisał(a):Linek

W wywiadzie tego nigdy nie powiedział, aż taki głupi nie jest, prasa pisała, że słowa te padły na spotkaniu z kibicami Legii.
Powyżej link do pierwszej rzeczy jaką znalazłem, po angielsku.


no niby jacys dziennikarze to napisali, ale wierzyc pismakom, raz napisza prawde innym razem wymysla
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Hnitek » sobota, 20 maja 2006, 15:51

qrczak napisał(a):
a co Ty masz do Boruca? Dla Ciebie Dudek jest lepszy bo LM wygrał? Dudkowi też się zdarzały sytuacje gdy puszczał 'szmaty' i czemu do tego się nie przyczepisz, przecież tak samo mogłoby się stać na MŚ.


Boruca bardzo lubiłem do czasu, aż nie wyszedł z niego typowy prostak z warszawki. Zaczął opowiadać, jacy to jego koledzy z Celticu leniwi (najbardziej leniwy to ten Hartson, co kiedyś w Arsenalu był, życzę Borucowi, żeby też kiedyś chociaż był w Arsenalu), kibice niemrawi, a trening bramkarski to już w ogóle do niczego, nie to co w Legii. Chłopak na dobrą sprawę nic nie osiągnął a już tak się wypowiada, krytykując jawnie swojego obecnego pracodawcę. Chciałbym się mylić, ale to raczej nie za dobrze wróży mu na przyszłość. To jest taki casus Kosowskiego, który uważa, że jest tak świetnym piłkarzem, że może mówić trenerowi jak on ma trenować. Trochę tutaj sie komuś miejsca pomyliły.

Co do czynników typowo sportowych to oczywiście, że Dudek też walił babole i jasne, że nie wiadomo czy nie zrobiłby tego na mistrzostwach. Dla mnie boruc bramkarzem jest dobrym, ale mentalność ma takiej naszej polskiej gwiazdeczki, a takich mieliśmy już całą masę i już ich dawno nie ma.

Ahhh o to chodzi...myślałem, że jakieś uprzedzenia bo był bramkarzem Legii :P
Avatar użytkownika
Hnitek
Ważniak
 
Posty: 276
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez qrczak » sobota, 20 maja 2006, 16:22

Flo można wierzyć, można nie wierzyć. Boruc nigdy specjalnie nie prostował, ani nie zaprzeczał.


Ahhh o to chodzi...myślałem, że jakieś uprzedzenia bo był bramkarzem Legii :P


To, że nie pałam miłością nie znaczy, że od razu uważam za złych piłkarzy w niej grających, to by było chore.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Roman » poniedziałek, 22 maja 2006, 17:43

jeden wart drugiego

wymiana zapchajdziury

lepszy byłby Błaszczykowski (po naukę)

nasi piłkarze gadają jak Kaczyńscy
najpierw Dudek u Lisa, że trener miał powiązania, układ
Teraz Mila (na onecie), że trener w Austrii na niego nie stawiał, bo miał powiązania z innymi zawodnikami
jeszcze "Fakt" napisze o spisku Krzyżaków przeciwko Krzynówkowi i będzie już komplet
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » poniedziałek, 22 maja 2006, 18:28

pograzamy sie la la la la. Niedlugo Brozek zlapie kontuzje i Franek pojedzie
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Roman » poniedziałek, 22 maja 2006, 18:52

Flo napisał(a):pograzamy sie la la la la. Niedlugo Brozek zlapie kontuzje i Franek pojedzie


jaki franek
franek ma już fuchę komentatora polsatu

pojedzie sosna-sosin, żeby dobrze się rozumiał z rasiakiem (wiecie, wspólne korzenie)
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Foreigner » środa, 24 maja 2006, 09:42

Ja sie tylko boje, ze takiej kadrze zabraknie doswiadczenia i sie spala. Obym sie mylil.
Foreigner
Weteran
 
Posty: 549
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 14:30

Postprzez ewe » poniedziałek, 29 maja 2006, 19:13

Wiele drużyn pozbyło się "sław " więc może nie jest tak żle .Ja liczę na naszych .
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Flo » poniedziałek, 29 maja 2006, 19:25

no Kostaryka i Ekwador nie blyszcza, moze zaslona dymna
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez j0shu4 » wtorek, 30 maja 2006, 18:48

raczej sprzedam koszulke reprezentacji oryginalna
rozmiar L tanio
po meczu z chorwacja
ps.jeszcze mam cien nadziei
ale raczej juz sie nie da nic zrobic
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » wtorek, 30 maja 2006, 18:54

Nasza najblizsza przyszlosc


Polska - Hrvatska 1:4 :twisted:

Polska - Dolna Saksonia 1:5 :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Hnitek » wtorek, 30 maja 2006, 19:08

A tak się na onecie w komentarzach wszyscy zachwycali Rasiakiem bo dokonał czegoś fantastycznego strzelając 6 bramek w 2 meczach! Tylko szkoda, że te drużyny, którym strzelał bramki składają się z ludzi, którzy rano idą do pracy a wieczorem mogą troche pokopać piłkę ;]
Avatar użytkownika
Hnitek
Ważniak
 
Posty: 276
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości