qrczak napisał(a):Linek
W wywiadzie tego nigdy nie powiedział, aż taki głupi nie jest, prasa pisała, że słowa te padły na spotkaniu z kibicami Legii.
Powyżej link do pierwszej rzeczy jaką znalazłem, po angielsku.
no niby jacys dziennikarze to napisali, ale wierzyc pismakom, raz napisza prawde innym razem wymysla


![cwaniak ;]](./images/smilies/cwaniak.gif)