...Jeżeli pod stroną widnieje napis "Strona optymalizowana dla przeglądarki XYZ" to znaczy że web majster się nie postarał... i że prawdziwym web majstrem nie jest... Wiadomo że dokument HTML nie będzie identyczny wszędzie, ale można i trzeba się postarać żeby wyglądał chociaż podobnie... to nie jest trudne... tylko trzeba odrobinę dyscypliny sobie narzucić przy projektowaniu...
Jak sprawdzić co i jak wygląda np pod MAC OSem bez kupowania MACa

proste... można zrobić sobie screenshota.
http://browsershots.org/ - pokaże nam jak wygląda strona w chyba każdej przeglądarce... bardzo przydatne narzędzie... tylko w kolejce czeka się około godziny.
Moja strona daje radę

...w każdej przeglądarce...
http://browsershots.org/website/1072113/