Zrób sobie szota...

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

Zrób sobie szota...

Postprzez r00t » poniedziałek, 22 maja 2006, 11:09

...Jeżeli pod stroną widnieje napis "Strona optymalizowana dla przeglądarki XYZ" to znaczy że web majster się nie postarał... i że prawdziwym web majstrem nie jest... Wiadomo że dokument HTML nie będzie identyczny wszędzie, ale można i trzeba się postarać żeby wyglądał chociaż podobnie... to nie jest trudne... tylko trzeba odrobinę dyscypliny sobie narzucić przy projektowaniu...

Jak sprawdzić co i jak wygląda np pod MAC OSem bez kupowania MACa :) proste... można zrobić sobie screenshota. http://browsershots.org/ - pokaże nam jak wygląda strona w chyba każdej przeglądarce... bardzo przydatne narzędzie... tylko w kolejce czeka się około godziny.

Moja strona daje radę ;) ...w każdej przeglądarce...
http://browsershots.org/website/1072113/
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Joey » poniedziałek, 22 maja 2006, 18:24

moja strona sie sypie pod IE..


wiedzialem ze to scierwo :twisted: :twisted: :twisted:
Joey
 


Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości