kALiNeK napisał(a):widać że kobieta ta wypowiedz redaktora szybciutko wzieła sobie do serca i chciała ta sytuacje jak najszybciej wyjasnic. Nie dziwie sie jej zdenerwowaniu, a wszystko przez plotke!

możesz coś zrobić dla mnie? Spisz z nagrania swoją pierwszą wypowiedź w programie i zacytuj tutaj słowo po slowie. Chodzi mi o tą, w której po raz pierwszy powiedzialeś o wyjeździe prezydentowej do Włoch. 600 zeta to bardzo, bardzo tanio, fakt ale chyba nie chodziło ci o pieniądze tylko niczym Andy L. pytałeś i jednocześnie sugerowałeś.Easy Rider napisał(a):Hej! ostatnio w Klinczu w TKK odwiedzila mnie pani żona prezydenta , widział ktoś ? jakie opinie, bo ja mam mieszane, buehehehehe
ewe napisał(a):A mnie się podobało ,kiedy żona prezydenta przyszła i po prostu na bieżąco pokazała ,że prowadzący opowiada bzdury i wyjaśniła niejasność . Tak powinien postąpić każdy ,broniąc swych racji . Niepotrzebnie tylko tak nerwowo .
P.Wieczorek zachowywał się natomiast jak dziecko ,robiąc głupie miny . Stara się być śmieszny jak Wojewódzki ,ale mu nie wychodzi i często jest chamski .
I to jego winą jest ,że także nieswojo poczuli się zaproszeni do studia goście .
Brawo dla TKK ,że wpuściła tą panią na wizję ,bo nie musiała . Może TKK zaczyna być obiektywna ?
pluskwa napisał(a):możesz coś zrobić dla mnie? Spisz z nagrania swoją pierwszą wypowiedź w programie i zacytuj tutaj słowo po slowie. Chodzi mi o tą, w której po raz pierwszy powiedzialeś o wyjeździe prezydentowej do Włoch. 600 zeta to bardzo, bardzo tanio, fakt ale chyba nie chodziło ci o pieniądze tylko niczym Andy L. pytałeś i jednocześnie sugerowałeś.Easy Rider napisał(a):Hej! ostatnio w Klinczu w TKK odwiedzila mnie pani żona prezydenta , widział ktoś ? jakie opinie, bo ja mam mieszane, buehehehehe
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości