Fido - rowniez galeria zdjec..

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Postprzez yennefer » sobota, 20 maja 2006, 19:48

Fiduś, nie badz taki skromny :P
nie każdy by tak potrafil, nawet przy profesjonalnych modelkach ;)
hym, no ta pierwsza jakaś taka...nie wiem, bardziej mi sie podobaja te pozostale :P
p.s. jak dla mnie, jedna z najlepszych Twoich sesji (o ile nie najlepsza)
Ostatnio edytowano sobota, 20 maja 2006, 19:52 przez yennefer, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez FiDo » sobota, 20 maja 2006, 19:49

redlovebloodgirl napisał(a):tylko nie wiem komu zazdroscic-modelkom czy tobie ;) :lol:


modelkom lepiej nie. przez fotografa traktowane sa jak plastikowe laleczki. momentami wspolczulem
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » sobota, 20 maja 2006, 19:52

yennefer napisał(a):Fiduś, nie badz taki skromny :P
nie każdy by tak potrafil, nawet przy profesjonalnych modelkach ;)
hym, no ta pierwsza jakaś taka...nie wiem, bardziej mi sie podobaja te pozostale :P (no a te, co wymienilam, jak dla mnie najlepsze :))


potrafil by kazdy, ktory zna podstawowe zasady kompozycji, pomiaru swiatla i ustawienia aparatu :)
ta pierwsza fajna jest na zywo. byla tylko jakas taka niewyspana :) generalnie Glamour sie nie postaralo :) ale fotograf przekazal duzo wartosciowej wiedzy teoretycznej
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Vin » sobota, 20 maja 2006, 22:26

Super dziewczyny i super fotki Fido.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez kamila » niedziela, 21 maja 2006, 00:14

TISAJA napisał(a):Pani na focie 1-wszej... jaaa....yyy... po prostu..yyy... bossssska
piękne ma oczy. Ładne fotki :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez .Y. » niedziela, 21 maja 2006, 08:32

Fido. A dlaczego tej pani na czwartym zdjeciu to wypada piers z sukienki? Jakies takie nieprzyzwoite to zdjecie :P
Avatar użytkownika
.Y.
Coś tam napisał
 
Posty: 65
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2005, 15:52
Lokalizacja: z nikąd

Postprzez kamila » niedziela, 21 maja 2006, 12:40

.Y. napisał(a):Fido. A dlaczego tej pani na czwartym zdjeciu to wypada piers z sukienki? Jakies takie nieprzyzwoite to zdjecie :P
:shock: Ty to masz oko, nie zauważyłam tego :lol: , ale bez przsady może to tak specjalnie :P :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez yennefer » niedziela, 21 maja 2006, 12:45

kamila napisał(a):
.Y. napisał(a):Fido. A dlaczego tej pani na czwartym zdjeciu to wypada piers z sukienki? Jakies takie nieprzyzwoite to zdjecie :P
:shock: Ty to masz oko, nie zauważyłam tego :lol: , ale bez przsady może to tak specjalnie :P :P


nie no, zauwazyc, to ja tez zauwazylam, ale uznalam, ze to taka nutka prowokacji :P :lol:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Mafi » niedziela, 21 maja 2006, 12:45

[center]***[/center]

3, 5 i 6 wymiata... -> z naciskiem na "6" :tak: bomba...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez FiDo » niedziela, 21 maja 2006, 12:47

glupio mi bylo jej powiedziec.. poza tym czekalem az zsunie sie bardziej :twisted:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » niedziela, 21 maja 2006, 14:16

fajne swiatelko dzisiaj bylo..

Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez redlovebloodgirl » niedziela, 21 maja 2006, 14:39

KaucZ napisał(a):ale modelki piekne nie są :P...

wypluj to :P zarowno zdjecia jak i modelki sa piekne :)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez FiDo » niedziela, 21 maja 2006, 14:43

KaucZ napisał(a):o tak :)...
autko jechalo ? jesli tak to szkoda ze nie widac tego ruchu :P... powinno byc troszke rozmazane jak dla mnie :P


masz racje. i myslalem, ze bedzie rozmazane przy tym czasie. pomylilem sie :) wiecej grzechow nie pamietam za wszystkie zaluje ;P nastepnym razem bede pamietal (skrucha)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron