nie każdy by tak potrafil, nawet przy profesjonalnych modelkach
hym, no ta pierwsza jakaś taka...nie wiem, bardziej mi sie podobaja te pozostale
p.s. jak dla mnie, jedna z najlepszych Twoich sesji (o ile nie najlepsza)
yennefer napisał(a):Fiduś, nie badz taki skromny
nie każdy by tak potrafil, nawet przy profesjonalnych modelkach
hym, no ta pierwsza jakaś taka...nie wiem, bardziej mi sie podobaja te pozostale(no a te, co wymienilam, jak dla mnie najlepsze
)
generalnie Glamour sie nie postaralo
ale fotograf przekazal duzo wartosciowej wiedzy teoretycznej.Y. napisał(a):Fido. A dlaczego tej pani na czwartym zdjeciu to wypada piers z sukienki? Jakies takie nieprzyzwoite to zdjecie
Ty to masz oko, nie zauważyłam tego
, ale bez przsady może to tak specjalnie

kamila napisał(a):.Y. napisał(a):Fido. A dlaczego tej pani na czwartym zdjeciu to wypada piers z sukienki? Jakies takie nieprzyzwoite to zdjecieTy to masz oko, nie zauważyłam tego
, ale bez przsady może to tak specjalnie
![]()

KaucZ napisał(a):o tak...
autko jechalo ? jesli tak to szkoda ze nie widac tego ruchu... powinno byc troszke rozmazane jak dla mnie
wiecej grzechow nie pamietam za wszystkie zaluje
nastepnym razem bede pamietal (skrucha)Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości