Matura 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Palacz » wtorek, 16 maja 2006, 06:13

A jak była jokość odsłuchu tekstu na egzaminie z języków?
Palacz
Dyskutant
 
Posty: 168
Dołączył(a): środa, 10 maja 2006, 06:23

Postprzez Mariol » wtorek, 16 maja 2006, 15:23

Palacz napisał(a):A jak była jokość odsłuchu tekstu na egzaminie z języków?

w Koperniku na niemieckim jakość mi się podobała... Choć na każdy prawie dźwięk podskakiwłam <siedząc ok 3-4 m od głośnika>... ciekawe jak było u tych osób co siedziały bezpośrednio pod głośnikami
Mariol
 

Postprzez groszeq » wtorek, 16 maja 2006, 15:32

Mariol napisał(a): ciekawe jak było u tych osób co siedziały bezpośrednio pod głośnikami


nawet mi nie wspominaj :evil: Myślałam, ze wyjdę podskakując :!:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Roman » wtorek, 16 maja 2006, 16:51

dziś historia

nie napiszę o okolicznościach znalezienia się gromkowiczów na miejscu egzaminu, bo i nie chcę, żeby moderator miał za dużo pracy

bałem się, bo nie bardzo chciało mi się powtarzać (bo przecież umiem :P)
podstawowy poszedł z górki - bo i nie trzeba właśnie szczegółowej wiedzy tylko ogólnej orientacji, umiejętność odczytywania danych statystycznych. Powinny być w podręcznikach szkolnych głównie obrazki, bo to jest na maturze, a w innych opracowaniach, repetytoriach, książkach jest wszak tekst. Wkurzyłem się na podstawie, bo 15 minut myślałem czy Łokietek był wujem, czy stryjem, a na koniec wyszło, że dziadkiem

rozszerzony - teksty niby nie były trudne, ale jakoś nie czuję się ukontentowany
praca - temat 2 - pisałem, aż się miejsce skończyło,
szkoda, że nie będziecie mogli przeczytać mojej pracy, bo wspaniała jest :]

tak sobie myślę, że historia to jest do zdawania dla pasjonatów

dobrze, że już po pisemnych
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Roman » wtorek, 16 maja 2006, 18:03

policzyłem sobie z gazeta. pl

powalczyłem z badziewie.pdf (nie dam się przekonać, że zalety tego formatu przewyższają moje nerwy związane z jego użytkowaniem)

i tak (w punktach)
podstawowy 87-94/100
rozszerzony 23-24/30 i za pracę ja bym sobie dał 20, ale nie wiem

czuję się :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » wtorek, 16 maja 2006, 19:54

Roman napisał(a):tak sobie myślę, że historia to jest do zdawania dla pasjonatów
też tak myślę i ciesze się, że jednak jej nie wybrałam, heh.. Znajomi są załamani ;/
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kulA » wtorek, 16 maja 2006, 20:44

kamila napisał(a):
Roman napisał(a):tak sobie myślę, że historia to jest do zdawania dla pasjonatów
też tak myślę i ciesze się, że jednak jej nie wybrałam, heh.. Znajomi są załamani ;/

ta ;/
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Roman » środa, 17 maja 2006, 15:09

i po angielskim ustnym (20/20)

już pierwsze zadanie mnie rozbiło: "zaproś koleżankę z Anglii na kolację, zapytaj ją o cośtam..."
mówię, a przede mną pan prof. Kędzior - ja twardo zapraszam go na tę kolację (bo kto by się w XXI w. takimi drobnostkami jak płeć przejmował ). A siedząca obok babka z Kopernika - myślałem, że się zsika ze śmiechu
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez minas » środa, 17 maja 2006, 16:48

ja też pisałam historie ale śmiem przypuszczać że miałam inny egzamin niz Roman, bo jak dla mnie wcale nie byla prosta ta podstawa.
osobiście uważam że ktoś pomylił nam rozdając kolejność arkuszy.

rozszerrzenie było o wiele prostsze niż podstawa,ale to jest tylko zdanie pospolitego zjadacza chleba :evil:

dla odmiany dzisiejszy ustny angielski poszedł mi bardzo dobrze, jeste bardziej niż zadowolona :)) :twisted: :lol: :P 18/20
Avatar użytkownika
minas
Ważniak
 
Posty: 237
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 17:20
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2285712

Postprzez Kolorek » piątek, 19 maja 2006, 12:35

Podstawa była prosta, rozszerzeine już mi gorzej poszło. Ale będzie dobrze :wink:
Avatar użytkownika
Kolorek
Bywalec
 
Posty: 32
Dołączył(a): środa, 30 lis 2005, 17:50
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Agunia » piątek, 19 maja 2006, 12:45

jak dla mnie zdawanie fizyki to samobójstwo :P Ptasiek podziwiam, że się na to zdecydowałeś, i resztę zdających z naszej klasy też (porąbańcy :P)
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 29 maja 2006, 13:52

pora odswiezyc troche ten temat..i przy okazji sie pochwale :twisted:
jestem juz po calej maturze [smilie=mml.gif] [smilie=mml.gif]

ustne: polski i angielski podstawowy po 100% :)
teraz tylko czekac do polowy lipca i mozna zaczynac zycie studenckie :lol:
a poki co to sie pakuje i lece na wakacje :D [smilie=icecream.gif]
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez kamila » poniedziałek, 29 maja 2006, 15:41

niemiecki 17 na 20, mogło być lepiej, ale cóż :P . Ja jeszcze polski w środę i będę free :mg:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 13 gości

cron