qrczak napisał(a):Flo napisał(a):Krzynowek tez nie gra a jedzie. To nie jest konsekwencja. Gdyby byl to poejchaloby tylko polskie podworko
Krzynówek gra więcej niż Mila i Kosowski, w wielu meczach zaliczył chociażby jakiś ogon. Poza tym on nawet nie grający jest w lepszej formie niż mistrz padu Mila, czy mistrz grzebienia i narzekania na trenerów Kosowski.
to prawda, ale pisze o konsekwencji, wcale nie gra lub malo to wypad.
Ja wiem ze kadra bez Krzynia i Szymka to podworkowa banda.
W sumie to dobrze ze Janas zszkokowal wszystko wiedzacych dziennikarzy. Najbardziejm im glupio bylo, bo juz dawno ustawili Janasowi powolania, kto gdzie zagra i ktore miejsce zajmiemy


![cwaniak ;]](./images/smilies/cwaniak.gif)
