przez ewe » poniedziałek, 15 maja 2006, 09:23
A tak poważnie mówiąc ,to organizując wesele w jakims osrodku czy lokalu ,warto cały czas kontrolować co będzie podane ,jak jest przygotowywane ,udekorowane /potrafią nawet w luksusowym lokalu podać zimne zupy/.
Wiadomo , że nie ma tego robić młoda para
To samo dot. orkiestry lub muzyki .Lepiej wczesniej sprawdzić jak "gra" ,nawet wpaść na takie wesele , które jest organizowane tam gdzie ma być nasze i samemu się przekonać i nie polegać za bardzo na zapewnieniach innych . Takie wesele to wydatek nieraz 20.000 i więcej więc powinniśmy ryzykować nieudanej imprezy bo reklamacje nic nie dadzą . Wesele trwa 1 lub 2 dni ale przygotowania cały miesiąc