WeSeLe - gdzie zrobic :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez M@dF » poniedziałek, 15 maja 2006, 07:43

Zaprosisz mnie Martita na swoje wesele? :)
Avatar użytkownika
M@dF
Dyskutant
 
Posty: 194
Dołączył(a): środa, 25 cze 2003, 17:17
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2045912

Postprzez ewe » poniedziałek, 15 maja 2006, 08:11

Udane wesele to je wtedy, jak je dobre żarcie, dużo wódy i pogotowie przyjedzie -tak mówią górale .
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez ewe » poniedziałek, 15 maja 2006, 09:10

NO to co ? Wódy tu brak czy żarcia ? Karetki też są . :D
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez ewe » poniedziałek, 15 maja 2006, 09:23

A tak poważnie mówiąc ,to organizując wesele w jakims osrodku czy lokalu ,warto cały czas kontrolować co będzie podane ,jak jest przygotowywane ,udekorowane /potrafią nawet w luksusowym lokalu podać zimne zupy/.
Wiadomo , że nie ma tego robić młoda para
To samo dot. orkiestry lub muzyki .Lepiej wczesniej sprawdzić jak "gra" ,nawet wpaść na takie wesele , które jest organizowane tam gdzie ma być nasze i samemu się przekonać i nie polegać za bardzo na zapewnieniach innych . Takie wesele to wydatek nieraz 20.000 i więcej więc powinniśmy ryzykować nieudanej imprezy bo reklamacje nic nie dadzą . Wesele trwa 1 lub 2 dni ale przygotowania cały miesiąc
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez karolina » poniedziałek, 15 maja 2006, 13:22

jesli chodzi o miejsce to moim zdaniem fregata pasuje,duzo miesjca i w sumie fajny klimat tam jest,przynajmniej byl kiedy moja kuzynka brala slub,bylo calkiem spoko,jesli chodzi o catering odradzam mesko daja plame na calej lini,
Avatar użytkownika
karolina
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): sobota, 30 sie 2003, 21:08
Lokalizacja: z mrągowa

Postprzez Palacz » wtorek, 16 maja 2006, 06:11

Ośrodek ,,wojskowy'' WDW .
Palacz
Dyskutant
 
Posty: 168
Dołączył(a): środa, 10 maja 2006, 06:23

Postprzez Agunia » wtorek, 16 maja 2006, 13:32

Maruś, a nie myślałaś o naszej szkolnej stołówce? :D
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Flo » wtorek, 16 maja 2006, 13:39

Bukowina w Podczelu - moj brat tam mial
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości