Matura 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Kolorek » środa, 10 maja 2006, 20:48

Nie jest sam. Popełniamy masowe samobójstwo. Ja też matma i fiza :] all rozszerzone
Avatar użytkownika
Kolorek
Bywalec
 
Posty: 32
Dołączył(a): środa, 30 lis 2005, 17:50
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » środa, 10 maja 2006, 20:50

Kolorek napisał(a):Nie jest sam. Popełniamy masowe samobójstwo. Ja też matma i fiza :] all rozszerzone


nie pierwszyzna :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » środa, 10 maja 2006, 22:14

redlovebloodgirl napisał(a):a co z ludzmi zdajacymi geografie? jak wam poszlo? :twisted:
podstawowa git, ale z rozszerzoną to ja nie wiem :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Marko23 » środa, 10 maja 2006, 22:56

Matura to fajna lecz trochę stresująca sprawa,na szczęście mam już to za sobą.Jak będziecie mieli jakieś zbiorcze wyniki jak poszło w Kołobrzegu to podajcie na forum.

pozdrowienia - powodzenia :)
Marko23
Rozgrzewa się
 
Posty: 15
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 22:03
Lokalizacja: z miasta

Postprzez redlovebloodgirl » czwartek, 11 maja 2006, 15:23

chrzano napisał(a):Podstawa z matmy - banał..
Rozszerzenie - :x :cry:


podstawa sprawdzona-jest dobrze ;)
z rozszerzona sie zobaczy ale spodziewalam sie gorszych rzeczy :twisted:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez groszeq » czwartek, 11 maja 2006, 15:36

podstawowa jest good :tak:
rozszerzona :...:

to chyba wiele wyjasnia
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Mariol » czwartek, 11 maja 2006, 16:04

Ale lipa...!! Masakra...!! D**a...!!
Jak można takie błędy porobić...?? Pogieło...!!??

No i się doigrałam... Sprawdzić wyniki mi się chciało... :cry:
Mariol
 

Postprzez Kolorek » czwartek, 11 maja 2006, 16:44

Po wstepnych oględzinach 90% podstawa 80% rozszerzona circa -+5%
Avatar użytkownika
Kolorek
Bywalec
 
Posty: 32
Dołączył(a): środa, 30 lis 2005, 17:50
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Roman » czwartek, 11 maja 2006, 16:54

tak z ciekawości zerknąłem na tę matmę - tak myślę sobie, że podstawowy bym zdał
a na rozszerzonym to ktoś musiałby mi niektóre z tych znaczków wyjaśnić, bo tak to ni rusz

a jak tam perspektywa egzaminu ustnego?
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez quad » czwartek, 11 maja 2006, 16:57

Jakiego tam ustnego?:P
Niektorzy tu jeszcze maja pisemne ekstrema w stylu fizyki ;)

Mat info: podstawa ~45pkt, rozszerzony ~30pkt, nie zebym to byl jakis "och i ach" ale jestem zadowolony, w sumie pare glupich bledow zem popelnil. Ogolnie mature uwazam za prosta.
quad
Coś tam napisał
 
Posty: 51
Dołączył(a): sobota, 6 maja 2006, 15:10

Postprzez Roman » czwartek, 11 maja 2006, 17:09

quad napisał(a):Jakiego tam ustnego?:P
Niektorzy tu jeszcze maja pisemne ekstrema w stylu fizyki ;)


o historii nie wspominając :wink:
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez FiDo » czwartek, 11 maja 2006, 20:33

ja pierdykam, ptaku Ty juz mature zdajesz? ale ten czas leci..... :shock:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez quad » czwartek, 11 maja 2006, 21:30

Hmm fiza to loteria tak w sumie.
Nie jest to trudny przedmiot (szczegolnie jak sie ma matematyczne podstawy z konca liceum) tylko dosc rozwlekly i system punktowania zadan jest dosc egzotyczny. Mozna trafic zadania latwe i przyjemne a mozna i diabelnie trudne, szczegolnie jak jeszcze beda motac trescia (vide matura probna). Ogolnie fizyke traktuje tak troszke luzniej, bardziej jako dodatek niz jako przepustke na studia.

Fido: mam rozumiec ze miales mnie za starszego ?:P
quad
Coś tam napisał
 
Posty: 51
Dołączył(a): sobota, 6 maja 2006, 15:10

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron