Matura 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kamila » sobota, 6 maja 2006, 16:24

na razie mam dosć nauki :lol: {geografia o 2 działy do przodu} :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 8 maja 2006, 21:05

ja wiem ze 'matura to bzdura', ze 'na studiach sie dopiero przekonam'...ale dziwnym trafem z kazdym kolejnym egzaminem moj optymizm i pozytywne nastawienie do tego gdzies sie ulatnia..
narazie jestem dwa do przodu i jeszcze dwa przedemna-jutro geografia :twisted:

trzymac kciuki bo jak nie to pozabijam :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mariol » poniedziałek, 8 maja 2006, 21:10

redlovebloodgirl napisał(a):ja wiem ze 'matura to bzdura', ze 'na studiach sie dopiero przekonam'...ale dziwnym trafem z kazdym kolejnym egzaminem moj optymizm i pozytywne nastawienie do tego gdzies sie ulatnia..
narazie jestem dwa do przodu i jeszcze dwa przedemna-jutro geografia :twisted:

trzymac kciuki bo jak nie to pozabijam :P
Jak będę żyła to będę trzymała...
Mariol
 

Postprzez Olcia » poniedziałek, 8 maja 2006, 21:13

no dziewczyny! :) to ja Wam życze powodzenia (jak chcecie to moge Was jutro kopnąć na szczęście :twisted: )
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Martius » poniedziałek, 8 maja 2006, 21:42

:twisted: oj siostra ty to bys wszysstkich kopała

kopaczka


:twisted:
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Mariol » poniedziałek, 8 maja 2006, 22:43

Martius napisał(a)::twisted: oj siostra ty to bys wszysstkich kopała

kopaczka


:twisted:
to ja mam też syna...?? Ola...?? Co jest...??
Oluś córeczko ja zamawiam kopniaka w czwartek i piątek na 8 rano... może być...?? :P
Mariol
 

Postprzez Olga » poniedziałek, 8 maja 2006, 23:25

Jak fajnie się teraz patrzy na wszystkich maturzystów :D I pomysleć, że to już rok minął od mojej maturki :doh: Z perspektywy czasu stwierdzam, że to była fajna przygoda i zabawa :wink: Tak na prawdę bałam się jedynie ustnych, które jak na ironię są potrzebne potem jak zeszłoroczny śnieg :lol: (no chyba, że ktoś wybiera się na Administrację do Torunia :D)

Łatwo mówić kiedy ma sie to już za sobą, ale uwierzcie, matura to 'pikuś' i za pare miesięcy wszyscy się bedziecie smiać ze swojego stresu :D

Powodzenia na wszystkim co Wam jeszcze do zdania zostało :)
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez kamcia » wtorek, 9 maja 2006, 14:05

Olga napisał(a):matura to 'pikuś' i za pare miesięcy wszyscy się bedziecie smiać ze swojego stresu :D


A propo stresu... Kompletnie go nie czuję, jestem już po 3 egzaminach, z polaka, anglika i WOSu i ani razu nie odczułam siedząc na sali z innymi maturzystami, że to jest najwazniejszy (póki co :) egzamin naszego życia. Bardziej mi było do śmiechu niż strachu. Może w dzień egzaminu z rozszerzonego anglika ustnego odczuję strach. Póki co, martwię się matematyką :) Mój ukochany przedmiot, a zarazem taki, w którym łatwo skopać sobie zadanie i nie dostać tych upragnionych punktów :( No ale trzeba wierzyć w siebie! Chcieć to móc! :lol:
Avatar użytkownika
kamcia
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): piątek, 11 cze 2004, 10:32
Lokalizacja: Kołobrzeg centrum

Postprzez FiDo » wtorek, 9 maja 2006, 14:23

najwazniejszy egzamin? nie przesadzaj Kamila :) odkad zdalem mature nikt nie patrzyl na jej wyniki. na studiach sie bedziesz stresowac
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Olga » wtorek, 9 maja 2006, 14:33

FiDo napisał(a):najwazniejszy egzamin? nie przesadzaj Kamila :) odkad zdalem mature nikt nie patrzyl na jej wyniki. na studiach sie bedziesz stresowac

taaaa .... u Ciebie nikt nie patrzył, ale przy nowej maturze, jej wynik jest przepustką na studia. Za to odkąd skończyłam liceum to nikt nie patrzył na moje świadectwo ukończenia szkoły .... można sobie nim w kominku napalić :p
Wszystko się zmienia ..... :)
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Olcia » wtorek, 9 maja 2006, 14:35

Mariol napisał(a):to ja mam też syna...?? Ola...?? Co jest...??
Oluś córeczko ja zamawiam kopniaka w czwartek i piątek na 8 rano... może być...?? :P


E... to on jest od innej mamy :twisted:
w czwartek ok :twisted: ale w piątek mam szkołe na 9:40 :(
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Mariol » środa, 10 maja 2006, 20:43

ze względu, ze niktórych czeka jutro rzeź niewiniątek upszejmie prosi się o trymanie kciuków za niewiniątka...
:help:
Mariol
 

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 10 maja 2006, 20:45

ptaku napisał(a):Jutro matma. Dla mnie pierwszy dzień prawdy i pierwszy dzień prawdziwego stresu. Od tego egzaminu i fizyki w nast. środę zależy wszystko...

fizyka? samobojca...

ale to prawda-matematyka jest moim 4 egzaminem i dopiero przed nim czuje lekki stresik..
a co z ludzmi zdajacymi geografie? jak wam poszlo? :twisted:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron