Mariol napisał(a):NataliaW napisał(a):Mariol napisał(a):No a ja chyba nie zdałam...
ale Ci głupie pomysły do głowy przychodzą.... zdałaś-na pewno zdałaś-i nie marudz-widze to w mojej czarodziejskiej kuli
mama tez mi to cały czas powtarza...![]()
P.S. a ta kula nie jest przypadkiem gdzieś porysowana...![]()
mam tylko kilka rys na czole ale to nie ma wplywu na odczyt



ale Ci głupie pomysły do głowy przychodzą.... zdałaś-na pewno zdałaś-i nie marudz-widze to w mojej czarodziejskiej kuli 

wierze w Ciebie 
Ktos mi go przeslal i przez prawie cala mature mi towarzyszyl
na 3 czesci to siedzialam juz i smialam sie sama do siebie z tego co pisze