Matura 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kulA » czwartek, 4 maja 2006, 20:03

Mariol napisał(a):
NataliaW napisał(a):
Mariol napisał(a):No a ja chyba nie zdałam... :cry:


[smilie=chair.gif] ale Ci głupie pomysły do głowy przychodzą.... zdałaś-na pewno zdałaś-i nie marudz-widze to w mojej czarodziejskiej kuli :)

mama tez mi to cały czas powtarza... :oops:
P.S. a ta kula nie jest przypadkiem gdzieś porysowana...?? :P

mam tylko kilka rys na czole ale to nie ma wplywu na odczyt :P
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kulA » czwartek, 4 maja 2006, 20:04

ptaku napisał(a):Jutro maraton z j. angielskiego. Za długo trwa ten pisemny egzamin jak dla mnie, ale trudno. Całe szczęście piszę w Węglu Brunatnym, a więc będę miał wygodnie, dobre nagłośnienie, bufet. Czuję się dosyć pewnie i podchodze do tego egzaminu ze sporą dozą optymizmu. Musi pójść dobrze. Innego wyjście nie widzę.

za dlugo to znaczy ile??
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Roman » czwartek, 4 maja 2006, 20:26

za długo to znaczy, że to jest 300 minut samego pisania

z dwiema przerwami po około 40-50 minut,

co wychodzi gdzieś tak do 17. godziny

a jak ktoś pisze tak jak ja czy ptaku w "Węglu brunatnym" to musi być pod szkołą naszą kochaną już o 8.50

jeśli chodzi o te linijki, to mi na podstawowym została 1 (słownie jedna)
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Sidney » czwartek, 4 maja 2006, 21:12

Mariol napisał(a):No a ja chyba nie zdałam... :cry:


heh, tez tak mowilem po kilku egzaminach :) np. z ekonometrii i psychologii organizacji (psych. org. = przedmiot gdzie sie pieprzy o dupie maryny, same p_ierd_oly), ale jakos je zdalem :)
powiem Wam tak, matura to nic w porownaniu z sesja gdzie jest np. 6 egzaminow :) i jak sie jeszcze trafia jakies kobyly to wtedy jest dopiero jazda bez trzymanki :)
Sidney
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): sobota, 18 lut 2006, 21:50
Lokalizacja: Ogrody

Postprzez james » czwartek, 4 maja 2006, 21:51

Roman napisał(a):
a jak ktoś pisze tak jak ja czy ptaku w "Węglu brunatnym" to musi być pod szkołą naszą kochaną już o 8.50


gratyy stary!!!modlilem sie zeby tam nie pisac :P
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez McCool » czwartek, 4 maja 2006, 23:04

Roman napisał(a):za długo to znaczy, że to jest 300 minut samego pisania

z dwiema przerwami po około 40-50 minut,

co wychodzi gdzieś tak do 17. godziny

a jak ktoś pisze tak jak ja czy ptaku w "Węglu brunatnym" to musi być pod szkołą naszą kochaną już o 8.50

jeśli chodzi o te linijki, to mi na podstawowym została 1 (słownie jedna)

a dlaczego wy w węglu brunatnym piszecie a nie w szkole ?? :|
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Olcia » piątek, 5 maja 2006, 00:40

Mariol napisał(a):No a ja chyba nie zdałam... :cry:


ojj napewno zdałaś ;) wierze w Ciebie :) sama zobaczysz :)
:*
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Nemo » piątek, 5 maja 2006, 11:52

Pamietam ten kawalek :lol: Ktos mi go przeslal i przez prawie cala mature mi towarzyszyl :lol: :twisted: :twisted:

Ludzie nie dajcie sie!! zdawajcie!!!! Bedzie dobrze!!!! Musi byc!!!!!!!!! :) :)
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez Mariol » piątek, 5 maja 2006, 15:42

Ludziska jak wam dziś poszedł angielski... ??
Cały dzień trzymałam kciuki..
Mariol
 

Postprzez redlovebloodgirl » piątek, 5 maja 2006, 15:55

Mariol napisał(a):Ludziska jak wam dziś poszedł angielski... ??
Cały dzień trzymałam kciuki..


pierwsza czesc spoko-tylko ee..male zaskoczenie z tym ze zrobili 3 albo nawet i 4 grupy ;) ale ciiii :oops:
a dalej..no..dalej :/ na 3 czesci to siedzialam juz i smialam sie sama do siebie z tego co pisze :)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez anula » piątek, 5 maja 2006, 16:35

w taki dzien tyle godzin w szkole. ale było zabawnie. i sprawdzajac sobie to z podstawowego jestem zadowolona. zobaczymy jak ocenia te prace :)
Avatar użytkownika
anula
Ważniak
 
Posty: 260
Dołączył(a): niedziela, 16 sty 2005, 17:21
Lokalizacja: miejscowa

Postprzez groszeq » piątek, 5 maja 2006, 16:46

Mariol napisał(a):Ludziska jak wam dziś poszedł angielski... ??
Cały dzień trzymałam kciuki..


z rozszerzonym był niezły przypał, ale nie warto sie katować :) W końcu cz.rozszerzona nie jest wliczana w to, czy sie zdało, czy nie...

Tylko czemu nie było opowiadania :cry:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 15 gości