Robilem 2 seriie fotek wiec mniej wiecej widac w jakich kierunkach poruszal sie ten bajer.
Ktos kto byl w Ustroniu to napewno powie co to był za efekt

Basketman napisał(a):Gdy wszedłem w ten topic i zacząłem czytać - zadzwonił mój telefon. Mam dzwonek z tytułowym kawałkiem "Z Archiwum X"![]()
[beeep] mać.
tez kiedys mialem dzwonek z x files i glosnosc prawie na maksa ustawiona i ok 3 w nocy dzwoni telefon a Ty spisz to wtedy to jest schiz na maksa 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 10 gości